HBS "Ons Genoegen" Kampioenschap 25 m. Het afgelopen weekend organiseerden we onder prima omstandigheden het Bonds- en het Ned. kampioenschap 25 m. jd&JSüL Zaterdag was het bondskantpioenschap Klasse 2 t/m 4 voor dames, heren en veteranen. In de 4C kl. Heren was het ons lid Lars de Groot die kampioen werd In de 3e kl. Dames werd Madeleine Hendriks 7e en in de 4° kl. werd Karin Wolder 5C. Zondag werd oud-lid Berny Camps Ned. Kampioen in de hoogste klasse. Zaterdag en Zondag a s. organiseren we het Ned. Kampioenschap voor verenigingsteams. Per dag zullen er ong. 180 deelnemers aan de meet verschijnen. Ravonkampioenschan F1TA Op het rayonkampioenschap in Asten schoot Bas Tonnaer 2 Ned. records in de jun.compoundklasse. Op de 50 m. afstand schoot hij 346 p., een verbetering met 4 punten, en ook te totaalscore werd een Ned. record met 1373 p. een verbetering met 5 punten. Uiteraard werd hij hiermee rayonkampioen. Tevens schoot hij de limiet voor uitzending naar de juniorcup in Georgië. Broer Frank werd le bij de junioren recurve. Johan van Dongen werd 2e in de heren-compoundklasse met 1371 p. Veldwedstrijd Merksplas(B) Uitslag veldwedstrijd Merksplas. Heren Recurve lc Gerard Koonings 699 p. Vet Bare-Bow 5C Jan Koonings 551 p. Dames Compound 3e Liesbeth Koonings 683 p. Jun. Compound 2C Dylan Koonings 639 p. Paardensportvereniging Ysselsteyn Afgelopen weekend op het concour in Meerlo werden weer mooie prijzen behaald. Springen Stan op het Veld met Heritage Celine Z in de klasse B een 2de prijs. Natascha Mennen met Unymphet in de klasse B een 7 de prijs. Tamara Klaassen met Vencie in de klasse L een 13 de prijs. Stan op het Veld met Heritage Sanessa een 6 de prijs. Dressuur Irene Potten met Jupiter in de klasse B een 6 de prijs. Prijs winnaars proficiat! TOURCLUB Vandaag onze 2de verlengde clubtocht van dit jaar. Dat betekend vroeg opstaan om UUr S*'^1 tC Z'"'n voor vertrek- Dat dit niet voor iedereen weggelegd is bleek ook deze morgen slechts 8 personen hadden zich los weten te wrikken uit het klamme bedje. Die 8 personen gingen dus onderweg voor de 133 km die Ysselsteyn - Berg en Dal - Ysselsteyn lang is. Afgesproken was dat we op de heenweg Oirlo aan zouden doen om daar de plaatselijke delegatie op te pikken. Dat 20 minuten later opstaan zo'n verschil maakt had ik niet durven bevroeden. Er staan zo'n 15 fietsers op ons te wachten om zich aan te sluiten bij ons. Zo wordt het toch nog een Berg en Dal waardig pelotonnetje. De vlakke aanloop tot het Reiehswald gaat erg voorspoedig. Bij de eerste beklimming ligt het veld echter al meteen uit elkaar. Maar er wordt goed op elkaar gewacht. Hierna volgen de klimmetjes zich wat sneller op. De 2 klimmetjes en de klim naar het pretpark Tivoli laten toch zien wie kan klimmen en wie niet. Bij hel pannenkoekhuis tegenover l ivoli wordt dc inwendige mens versterkt in de vorm van appelgebak met of zonder mayonaise. We hebben de route dit jaar zo aangepast dat iedereen de steilste klim de "Oude I lolleweg" moet bedwingen. Dit levert veel bloed zweet en tranen op. Al zijn die tranen misschien meer van het lachen. Hierna nog de klimmetjes van dc 7 heuvelenweg en de St Jansberg. Inmiddels is de groep al aardig uitgedund door leden die op tijd thuis moeten zijn voor andere verplichtingen. Aan de andere kant sluiten er zich ook nog leden aan die "s morgens te laat het nest konden verlaten. Zo eindigt deze editie weer net als de vorige edities. Op het terras.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6