Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 16 juni '08 om 20.00 uur bij "Roelanzia". Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering van 14 april '08. 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Deelname: "Ysselsteyn Leeft". 7. Financieel jaarverslag dorpsraad. 8. Verslag dorpsradenoverleg. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Toelichting: De aangekondigde extra informatie over woningbouw fase 2 wordt verschoven naar de volgende vergadering; dit i.v.m. het niet beschikbaar zijn van het volledige woningbouw rapport. Dorpsraad Ysselsteyn Ingek uitg post april/mei '08 1. Match: Jaarverslag 2007 en nieuwsbulletin mrt-april 08 2. Gem Venray: Herdenkingsbijeenkomst 4 mei om 18.45 u in de Grote Kerk. 3. Gem Venray: Uitn feestelijke bijeenkomst viering Koninginnedag op wo 30 april om 10.15 u in het Gemeentehuis. 4. Basisschool St Oda: Uitn voor een informatieavond/gedachtenwisseling over het verkeersveiligheidsplan en over vernielingen rondom de school. 5. Gem Venray: ter informatie: gegevens onderzoek leefbaarheid in dorpen en wijken. Definitieve presentatie in het Dorpsradenoverleg op 2 juni a.s. 6 Gem Venray: Verzoek tot verstrekking gegevens over de jongerenketen 7. Werkgroep Jeugd 12 tot 15 jaar: Met als doel het organiseren van diverse activiteiten voor de jeugd. Verzoek: financiële bijdrage uit het Leefbaarheidsbudqet om de kosten enigszins te drukken. 8 Match: Op 25 okt wordt de dag van de vrijwilliger gehouden en vindt de uitreiking voor de prijs voor de vrijwilligersorganisatie plaats. Aanmeldingen om in aanmerking te komen voor deze prijs "Vrijwilligersorganisatie 2008 "moeten voor 15 juli aangemeld zijn bij Match; herhalingscursus BHV, Match nieuws 9. Prov. Limburg: Wekelijkse nieuwsbrief. 10 Prov Limburg: Bulletin: Enquête Duurzaam Limburg 11 Centr. Van Ouderverenigingen Venray: jaarverslag 2007 informatiefolder 12 VKKL: Aankondiging: 2e PlattelandsParlement Limburg op 3 okt 08 13. Fam Xhcfleer/Fam Manders: ter kennisname: verzoek aan Gem Venray voor aankoop stukje grond gelegen tussen beide woningen). 14. Ysselsteyn Leeft: bevestiging aanmelding 15. Gem Venray: verzoek voor info van gebruikers van accommodaties. 16. Gem Venray: uitnodiging workshop huisvesting buitenlandse werknemers op wo 18 juni van 14.00-17.00 uur

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3