van 12 juni t/m 21 juni Donderdagavondgroep 18:30 Buitenspel Groep 7/8 EK VOETBAL: NL - FRA 20:45 Zatcrdagavondgrocp 20:00 EK VOETBAL: NL - ROE 20:45 Donderdagavondgroep 18:30 Waterspellen zeskamp Groep 5/6 EK VOETBAL: NL-FRA 20:45 Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdag 19 juli hebben we voor groep 5 en 6 waterspellen zeskamp. Zorg ervoor datje kleren aan hebt die nat mogen worden. Jerakamp: Noteer vast in uw agenda: Op dinsdag 1 juli is er om 20.00u. een ouderavond in de Jera. Voor de ouders van de kinderen die meegaan op Jerakamp 2008. Uitzendschema EK 2008 Op www.iera70.nl/~EK vind je behalve de tussenstand van de EK-Pool ook het uitzendschema! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Donderdagavondgroep: Programm Donderdag 12-jun Vrijdag 13-jun Zaterdag 14-jun Dinsdag 17-jun Donderdag 19-jun Vrijdag 20-jun Zaterdag 21-jun Beste mensen Afgelopen week is er in Venray weer de avondvierdaagse gelopen. Buiten een regenachtige vrijdag hebben we kunnen genieten van prachtig wandelweer. Samen met 167 kinderen en 70 begeleiders hebben we genoten van 4 mooie wandeldagen door het Venrayseland. Met als afsluiting het défilé. Met de drumband en de fanfare voorop vormde we een prachtig geheel. Kleurrijk en vrolijk zingend zijn we samen naar de eindstreep gelopen om daar te luisteren naar de prijsuitreiking. Hierin kreeg de groep o.l.v. Wilbert een mooie beker voor de 5C plaats bij de 5 km. De overige groepen kreeg een aandenken aan deze mooie, gezellige en geslaagde avondvierdaagse. Namens alle kinderen willen we dan ook alle vrijwilligers en speciaal muziekvereniging "De Peelklank'' bedanken voor deze zeer geslaagde wandelvierdaagse. Oudervereniging basisschool St. Oda Oud ijzer Oud ijzer Oud ijzer Zaterdag 14 juni, wordt weer de oud ijzer actie van muziekvereniging De Peelklank gehouden. Voor een goed verloop van de actie verzoeken wij u zoveel mogelijk het ijzer klaar te leggen aan de weg. Dit geldt ook voor bewoners van het buitengebied, die niet graag hebben dat wij op hun erf komen. Helaas moeten we koelkasten, olietonnen, autobanden e.d. weigeren. Verder kunnen wij alleen spullen meenemen die minimaal voor 90% uit ijzer bestaan. Voor uw bijdrage en medewerking willen wij u bij voorbaat danken. Let op: Het ijzer wordt zoveel mogelijk 's morgens en vroeg in de middag opgehaald, maar het is ook mogelijk dat op sommige routes het ijzer al op vrijdag wordt opgehaald. De containers zijn geplaatst bij de loods van Vitelia voeders aan de Agrobaan.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2