Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg46, nr. 24 13 juni 2008 Van de parochie Matteüs 9, 36-10,8 Bij het zien van de mensenmenigte werd Jezus diep bewogen door hen, omdat ze geplaagd en gebroken waren als schapen zonder herder. Toen zei Hij tegen zijn leerlingen: 'De oogst is wel groot, maar arbeiders zijn er weinig. Vraag dus de eigenaar van de oogst om arbeiders in te zetten voor zijn oogst.' Hij riep zijn twaalf leerlingen bij zich en gaf hun de macht om onreine geesten uit te drijven en elke ziekte en elke kwaal te genezen. De namen van de twaalf apostelen zijn deze: allereerst Sinion, die Petrus genoemd wordt, en dan Andreas, zijn broer. Jakobus van Zebedeüs. en Johannes, zijn broer, verder Filippus en Bartolomeüs, Tomas en de tollenaar Matteüs, Jakobus van Alfeüs en Taddeüs, Simon Kananeüs en Judas Iskariot, die Hem overgeleverd heeft. Deze twaalf zond Jezus uit met de opdracht: 'Sla de weg naar de heidenen niet in. en ga een stad van de Samaritanen niet binnen. Maar ga liever naar de verloren schapen van het huis van Israël. Verkondig op je tocht: "Het koninkrijk der hemelen is ophanden!" Genees zieken, wek doden op, maak melaatsen rein, drijf demonen uit. Voor niets hebben jullie gekregen, voor niets moetje geven. Zat. 14 juni 19.15 u. Di. 17 juni 19.00u. Misdienaars: Zat. 19.15 u. Di. 19.00 u. Misintenties van 14 juni t/m 20 juni (Eige wijsjes) GEZINSVIERING Dit is tevens de laatste viering van dit schooljaar en zal in het teken staan van vaderdag. Wij hopen dan ook dat er vele vaders aanwezig zullen zijn. voor alle vaders; Toeën Fleurkens; overleden familie Mulders - Maessen: Leo van der Zanden Jan van Gassel en tevens voor een bijzondere intentie: Piet Cox; Jaardienst Annie Cleven - van Dijck en tevens voor haar verjaardag; Ouders Wismans - van Vegchel en overleden familie; Agnes Philipsen - v.d. Sterren, zij zou anders 80 jaar zijn geworden Ron Peters en Kevin van Hoof Niels Claessens en Janneke van Osch BIJBELGROEP a.s. woensdag 18 juni, 20.00 u. in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bi j deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Was u het in het verleden verhinderd, of vergeten? Geen probleem. Op iedere bijeenkomst wordt een apart onderwerp behandeld. Het kan ook zijn, dat u zelf graag een vraag of onderwerp, besproken hebt. dat kan natuurlijk ook! Samen met anderen over een bepaald onderwerp praten, kan verhelderend werken. WE HOPEN U TE MOGEN VERWELKOMEN!!!!!!!!!!! Wilt u meer informatie m.b.t. de Bijbelgroep een tel. naar Mia Michels, 541563

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1