Inschrijf morgen peuterspeelzaal gemist 1p "ac Heeft u 17 mei de inschrijfmorgen van de peuterspeelzaal gemist en wilt u uw peuter nog opgeven of heeft u nog vragen m.b.t. het inschrijven van uw peuter, dan kunt u contact opnemen met ons bestuurslid Lea Hendriks 0478-641186. We maken een groepsindeling n.a.v. de peuters die zijn opgegeven tijdens de inschrijfmorgen. Het is voor ons erg fijn om een beeld te hebben van het aantal peuters welke komend schooljaar bij ons naar de peuterspeelzaal zullen gaan. Vandaar ook de vraag om uw peuter nu alsnog in te schrijven! Carnavals vereniging de Piëlreus Carnavals vereniging de Piëlreus organiseert zaterdag 16 augustus 2008 het pleinfeest. Dit jaar zullen hier Ysselsteynse kampioenschappen Poalzitten worden gehouden. Noteer vast deze datum op uw kalender en verdere informatie volgt!!!. rcsasrroi ZijActiefysselsteyn Kienen Op dinsdag 10 Juni is er weer kienen in Dancing Pilot aanvang 19.30 uur Toos Arts zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn Fietstocht. Op dinsdag 12 Augustus hebben we onze jaarlijkse fietstocht. Noteer deze datum alvast dan komen we er in juli weer op terug voor verdere infonnatie Veilig internet i. s. m. De kinderconsument" ACTIEF Op dinsdag 28 oktober 2008 word er een bijeenkomst gehouden over :Veilig inter- netten i.s.m. De kinderconsumentOp deze avond worden er tips gegeven .hoe men het inter -netten voor kinderen veiliger kan maken Deze avond word gehouden in Zaal Brugeind in Meerlo en is van 20.00 tot 22.00 uur Op deze avond zijn ook niet leden van harte welkom .Aan deze bijeenkomst zijn geen kosten verbonden. Inlichtingen, en opgave kan bij Willy Verheijen Tel :541292 Paardensportvereniging Vsselstevn Paarden Zondag 25 mei op het concour in sevenum zijn weer mooie prijzen behaald Dressuur Irene Potten met Jupiter in de klasse B een 5 de prijs Springen Tamara Klaassen met Corlienca Z in de klasse B een 4 de pijs Irene Potten niet Jupiter in de klasse B een 5 de prijs Stan op het Veld met Heritage Sanessa in de klasse M een 8ste prijs Er was op 31 mei en en 1 Juni een S.G.W wedstrijd in het Belgische Tongere S.G.W Kim Egelmeers met Lady Chelsea in de klasse L een 3 de prijs Natascha Mennen met Unymphet in de klasse L. een 5 de prijs Sabine Franken met Tenda in de klasse M een 10 prijs Ponv's Zondag 1 juni was er een concour voor de pony's Dressuur Jessie Derikx met Tommie in de klasse AB een 2 de prijs Esmee van Bakel met Snuitje in de klasse BB een 3 de prijs Prijs winnaars Proficiat Je PIELRtUS -/Ai

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7