*0 Nationaal Epilepsie Fonds AFDELING YsselsteynA'redepeel COMPUTER. Degenen die problemen hebben met de computer kunnen tegen een redelijke vergoeding terecht bij Luc van Hartingsveldt uit Meerlo. Tel.: 06-52126388. FIETSEN. Woensdag 11 juni gaan we fietsen. Vertrek 13.30 uur vanaf de kerk. De daaropvolgende fietstocht is op donderdag 10 juli. KBO-REIS naar het NOORDEN. Aangezien de reis naar Drenthe/Groningen in september nog niet geheel is volgeboekt, kan men zich nog opgeven bij Wim Claessens (tel.: 541202). INFORMATIEGIDS. Op alle dorpen in de gemeente Venray is reeds in februari de Informatiegids voor Ouderen (in kalendervorm) bezorgd. Alleen Ysselsteyn bleef hier maar van verstoken, ook na herhaalde verzoeken volgden toezeggingen, maar geen daden. Waarom dit zo gelopen is. blijft een raadsel, misschien... is de gemeente te veel op Wanssum gericht geweest De vorige week is toegezegd dat de lnfonnatiegids bij alle inwoners boven de 65 jaar in Ysselsteyn zo spoedig mogelijk bezorgd zal worden. DAGTOCHT. Woensdag 18 juni houden we onze jaarlijkse dagtocht. Het programma is als volgt: we vertrekken om 8.00 uur. Om 10.00 uur aankomst te Hattem, waar we een bezoek brengen aan het Bakkerij museum en de lunch gebruik en. Vandaar gaan we naar Holten, waar een gids ons zal rondleiden in het Natuurdiorama Holterberg. Om 15.15 uur maken we een rondrit van een uur in de omgeving onder begeleiding van ccn natuurgids, die uitleg zal geven over dc flora en fauna van de Holterberg. Om 17.00 uur beginnen we aan de terugreis en besluiten de dagtocht met een diner in Zaal Roelanzia om 19.00 uur. Totale kosten dagtocht 50,00 (incl. koffie en gebak, lunch en diner). De kosten tijdens de reis te voldoen. Wc gaan net als voorgaande jaren met één bus van 65 personen en we hanteren het principe VOL=VOL Men kan zich opgeven middels het deponeren van onderstaand strookje in de brievenbus van Betsie Arts- Lucassen, Timmermannsweg 11. Deelnemers uit Vredepeel kunnen zich telefonisch opgeven bij Betsie Arts (tel.: 542200). Opgave 66 en later krijgen bericht dat de bus vol is. NAAM: NAAM (echtgenote/partner): meldt/melden zich hierbij aan als deelnemer(s) aan de dagtocht op woensdag 18 juni. MEDEDELING. Tijdens bovengenoemde dagtocht op woensdag 18 juni gaan de deelnemers aan dc "Samen Doendag" om 15.30 uur op excursie naar het nieuw ingerichte Peelstreek Museum van Jan en Dien Houben, 'aar we ontvangen worden met koffie en koek. Om 18.30 uur gaan we dan naar Zaal Roelanzia en nemen om 19.00 uur deel aan het diner van de deelnemers aan dc dagtocht. Voor leden die om de een of andere reden niet aan de dagtocht kunnen deelnemen, kunnen zich aansluiten bij de deelnemers van de "Samen Doendag" Kosten 15,00 per persoon (incl. excursie+koffie en koek+diner). Opgeven kan bij Wim Vcrschuuren(541516) of Nellie Marcellis (541604) voor woensdag 11 juni KBO-ouderenadviseur: Samen Zorgwcrk, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "Niets maakt zo oud dan de ijver om jong te blijven Aanvallen!!!!!! Denkt u nu ook aan epilepsie? Tienduizenden mensen wel. Zij hebben last van epilepsie. Dankzij uw steun aan het nationaal epilepsie fonds kunnen onderzoeken, voorlichting en hulpverlening doorgaan. Het epilepsiefonds krijgt namelijk geen subsidie van de overheid. Deze collecte is dus onmisbaar. Tijdens de week van de goede doelen heeft de collecte van het epilepsie fonds in Ysselsteyn liefst 1109,55 opgebracht. Geweldig! Hartelijk dank voor deze fantastische bijdrage namens het epilepsie fonds.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5