Donderdag 22-mei Donderdagavondgroep Programma van 22 mei t/m 31 mei Film Groep 5/6 18:30 Vrijdag 23-mei Vrijdagavondgroep Zaterdag 24-mei Zaterdagavondgrocp Donderdag 29-mei Donderdagavondgroep 20:30 20:00 18:30 Buitenspel Groep 7/8 Vrijdag 30-mei Vrijdagavondgroep Zaterdag 31-mei Zaterdagavondgroep 20:30 20:00 BESTUURSMEDEDELING Beste JERA bezoeker. Als bestuur en medewerkers van de JERA zijn we afgelopen zaterdag 17 mei tijdens de WKD-party behoorlijk geschrokken van een incident wat zich deze avond heeft voor gedaan. Hoewel het NIET zeker is dat het een JERA bezoeker was voelen wij ons hierin wel betrokken. Van 1 van onze buurtbewoners aan de Heidsepeelweg is de auto flink toegetakeld. Spiegels en ruitenwissc zijn afgebroken en de auto is daarna in de beek geduwd! De schade aan de auto is behoorlijk en betekent een grote kostenpost voor de eigenaar. Bij een andere buurtbewoner hebben ze ook geprobeerd de auto te verplaatsen. Dit soort gedrag is totaal onacceptabel en keuren we volledig af. Helaas hebben we tot nu toe de daders hiervan nog niet kunnen traceren. Maar wat hier gebeurd is doe je niet even met 2 man in een paar minuten. Dit moet dan ook bijna zeker door andere gezien zijn. We roepen dan ook iedereen op die ook maar iets gezien of gehoord heeft zich te melden bij ons. Dit kun je doen via bestuur@jera70.nl of Patrick Marcellis (06-11112477). Uiteraard blijft jou naam onder ons. Voor ons en zeker ook voor de buurtbewoners is er zaterdag een grens overschreden. We zullen dan ook maatregelen gaan nemen om dit in het vervolg te gaan voorkomen. Mocht blijken dat deze maatregelen niet gaan helpen zullen wij onze conclusies hier uit gaan trekken. Het zou wel heel erg triest zijn als we ons 40 jarig bestaan niet gaan halen door het gedrag van enkele van onze bezoekers. We roepen daarom nogmaals iedereen op die ook maar iets gezien heeft zich onmiddellijk bij ons te melden. Bestuur en medewerkers JERA'70. Jera'70 EK POOL Na het succes van de WK-Pool 2 jaar geleden, heeft JF.RA'70 ook dit weer een Pool tijdens de EK. Deelnemen kan via de website www .jera70.nl/EK. De inleg bedraagt slechts €5.-. Een Pool geeft u een nog spannender EK, en kans op leuke prijzen! Zorg dus dat je meedoet! Jerakamp: Let op! De inschrijffonnulieren moeten voor maandag 26 mei binnen zijn bij René van de Pas (Ysselsteynseweg 97) WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2