Programma van 15 mei t/m 24 mei 15-mei Donderdagavondgroep 18:30 Film Groep 7/8 16-mei Y'rijdagavondgroep 20:30 17-mei WKD Party met Crazy DJ Team 20:00 22-mei Donderdagavondgroep 18:30 Film Groep 5/6 23-mei Vrijdagavondgroep 20:30 24-mei Zaterdagavondgroep 20:00 17 mei WKD-party met het Crazy DJ-Team! Hindelijk is het zover, de 2 mafste en meest gestoorde DJ's van Nederland gaan de discotheken, feestzalen en feesttenten onveilig maken met hun nieuwe show. Het belooft een super spektakel te worden op het podium: veel give-aways, veel interactie en natuurlijk 2 DJ's die het publiek letterlijk op de kop krijgen. Na enkele jaren solo en samen een groot aantal klussen gedaan te hebben vinden ze het nu tijd om "volwassen" te worden en met een echte tour op pad te gaan. Ze zwepen het publiek op. vanaf het podium, in de zaal, op de wc. Het maakt allemaal niet uit. als de microfoon maar mee kan. Tevens wordt het publiek getrakteerd op echte zangkunsten van deze 2 helden! Gillende meiden, bloemen (met bloempotten!) en een groot superfeest zijn het gevolg. De aller-leukste. nietszeggende dingen gebeuren op het podium zoals de enige echte DJ frank DubbelDek Wedstrijd (speciaal voor dames met dubbel D), en de totaal niet Frotische Danswedstrijd. Kortom een feestje watje absoluut niet mag missen. Zorg dus datje weer aanwezig bent in de Jera on 17 mei. De deuren gaan om 20.00 uur open. en de entree bedraagt €5,-. Aanmelden voor 6-kamp (Nieuwe zaterdagavondgroep). Hoi allemaal. Zoals jullie al per mail gelezen hebben gaat het 21 juni dan echt gebeuren. Onze eerste activiteit van de nieuwe zaterdagavondgroep!! Voor jullie wordt er een supergave 6-kamp georganiseerd, geef je dus nog vlug op! Ook moeten we nog een naam hebben voor deze groep, natuurlijk heel origineel. Wat moetje doen: Je opgeven voor de 6-kamp En een leuke naam bedenken. Mail dit door naar loonticioosten a'hotmail.com. We hopen op veel leuke reacties en veel aanmeldingen!! Groetjes het comité WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Prachtig resultaat Astma Fonds in Week van de Goede Doelen. In de tweede week van maart is er in de Week van de Goede Doelen ook voor het Astma Fonds «ecollecteerd in Ysselsteyn. Dit heeft het prachtige resultaat opgeleverd van 1.195,06. Namens het Astma fonds bedankt voor alle giften en dank aan alle vrijwilligers en de werkgroep die hiervoor gecollecteerd hebben. Donderdag Vrijdag Zaterdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Bi t t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2