Ysselsteyins Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 46, nr. 20 16 mei 2008 Van de parochie Meimaand - is de Mariamaand Zat. 17 mei 19.15 u. Zon. 18 mei Di. 20 mei 13.30 u. 19.00 u Misdienaars: Zat. 19.15 u. Di. 19.00 u. Moeder van God Moeder van God en onze moeder, vol vertrouwen bidden wij tot U schenk ons iets van uw geloof en leer ons dienstbaar zijn aan de mensen. Help onze zieken en allen wier hart door leed getekend is. Laat geluk en liefde wonen in onze familie; zegen allen die ons dierbaar zijn. en blijf ook mij nabij met Uw bescherming. Amen. Misintenties van 17 mei t/m 23 mei (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van Groep 4 t/m 8 Gerrit Philipsen vanwege zijn verjaardag; overleden Familie Janssen-T hielen; Overleden Familie Mulders-Maessen; overleden ouders Peeters-van T ilburg; Coba Jenneskens-Poels vanwege haar verjaardag Doopviering Merle Rongen - Marijn Franssen - Jens Couwenberg voor de overleden Priesters die in onze parochie werkzaam zijn geweest; Overleden Familie Vollenberg-Verheijen Luc Peters en Stef Lemmens Marijn Claessens en Ron Peters BIJBELGROEP a.s. woensdag 21 mei, 20.00u. inde multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Was u het in het verleden verhinderd, of vergeten? Geen probleem. Op iedere bijeenkomst wordt een apart onderwerp behandeld. Het kan ook zijn, dat u zelf graag een vraag of onderwerp, besproken hebt. dat kan natuurlijk ook! Dit kan verhelderend werken. We hopen u te mogen verwelkomen. Wilt u meer infoimatie m.b.t. de Bijbelgroep een tel. naar Mia Michels. 541563

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1