INSCHRIJFMORGEN PEUTERS ZATERDAG 17 MEI 2008 ON A AIR Vriendschapsbanden Ysselstevn-Bonbruck. Beste dorpsgenoten, Op 14 maart jl. hebben wij helaas afscheid moeten nemen van Franz Druschinschek. Op een indrukwekkende begrafenis hebben wij Franz met een grote delegatie uit Ysselsteyn de laatste eer bewezen. Namens zijn vrouw Helga willen wij iedereen die haar en haar familie, op welke wijze dan ook, steun bewezen hebben dankjewel zeggen. Zij waren hierdoor bijzonder aangenaam verrast. Aangezien zij niet iedereen persoonlijk kunnen bedanken is ons gevraagd deze boodschap op deze manier over te brengen. Namens Comité Bonbruck: Sieb Nijssen, Willy Koonings, Piet Smets, Wim Janssen, Henk Deters, Eric Michels DONDERDAG: JERA ON AIR 2008! Zoals op www.ieraonair.nl tc zien is, hebben onze talloze vrijwilligers hard hun best gedaan, en het terrein inmiddels helemaal klaar gemaakt voor alweer de 161" editie van Jera on Air. Donderdag zullen er van 13.00 tot 2.00 uur maarliefst 15 bands er alles aan doen om het hopelijk massaal toestromende publiek te plezieren. Tot dan! Peuterspeelzaal de Calimcro's wil het aanmelden van peuters 1 keer per jaar gaan organiseren. U kunt samen niet uw peuter dan kennis maken met de locatie en de leiding van de peuterzaal. Wanneer Hoe laat Waar Voor welke peuters Zaterdag 17 mei 2008 10.00 -12.00 uur Peuterspeelzaal de Calimero's Puttenweg 2b (gelegen bij het gemeenschapshuis de Smelehof) Kinderen geboren tussen 1 juni 2004 - 1 mei 2007. De peuterspeelzaal heeft 2 groepen. Groep 1 Dinsdagmorgen en Donderdagmiddag Groep 2 Dinsdagmiddag en Vrijdagmorgen De begeleiding van elke groep bestaat uit een leidster en een vrijwilligster en op de ochtend is er een helpende ouder aanwezig. Hiervoor is een roulatiesysteem. Uw kind kan gebruikelijk vanaf 2 jaar en 4 maanden beginnen op de peuterzaal. Voor aanvullende informatie verwijzen wij U naar onze website: http://vsselstevn.dorpenvenray.nl/decalimeros Ysselsteyn-Bonbruck

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7