Programma van 01 mei t/m 10 mei Donderdag Vrijdag Zaterdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 01 -mei 02-mei 03-mei 08-mei 09-mei 1 O-mei JERA ON AIR 2008 Vrijdagavondgroep Zaterdagavondgroep Donderdagavondgroep Pyjamaparty Groep 5/6 Vrijdagavondgroep Zaterdagavondgroep 13:00 20:30 20:00 18:30 20:30 20:00 Donderdagavondgroep: Donderdag 8 mei is er voor groep 5 en 6 een Pyjamaparty, we beginnen net als normaal om 18:30 uur. De dag erna kunnen de kinderen om 09:30 uur naar huis. voor een ontbijt zal worden gezorgd. Vergeet je slaapspullen niet. tot dan. JERA ON AIR 2008 Donderdag 1 mei is het eindelijk weer zover; Jera on Air 2008. Om 13.00 uur gaan de poorten open, en kan er genoten worden van de heerlijke voorjaarszon, een versnapering en een drankje, en natuurlijk 15 prachtige bands in 2 verschillende tenten! Hallo jeugd van 12 tot 15 jaar Dit is een stukje om jullie op de hoogte te brengen hoe ver we zijn met de nieuwe 'zaterdagavond groep" die we in augustus willen laten starten. We hebben heel veel reacties van jullie gehad, allemaal super bedankt!! We hebben ook al een leuke groep leiding bij elkaar die dit allemaal voor jullie wil gaan organiseren. Samen met de leiding zijn we nu bezig om alles tot in de puntjes goed te laten verlopen. Op zaterdag 21 Juni zal de eerste activiteit plaats vinden. Noteer deze datum alvast in je agenda, het belooft erg leuk te worden (t.z.t. meer info) Maai- voordat het zover is moet er eerst een nieuwe naam voor deze nieuwe groep verzonnen worden. Weet jij een leuke, originele naam???? Mail dan je gekozen "nieuwe" naam naar: loontieioosten@hotmail.com Samen met een aantal van jouw leeftijdsgenoten gaan we met veel zorg de mooiste naam selecteren. De winnaar krijgt een jaar lang gratis lidmaatschap!! Alvast bedankt voor je inzet. Groetjes Petra van Dijck. Jet Matijsen en Lonneke Hendriks WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool 'St.Oda'- Oudervereniging Opbrengst kledinginzamelingsactie De vorige week gehouden kledinginzamelingsactie is met een opbrengst van 4395 kg. weer prima verlopen. We willen alle inwoners van Ysselsteyn hartelijk bedanken voor hun deelname aan deze actie. LI wordt tijdig op de hoogte gebracht van de volgende inzameling.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2