Ysselstey ms Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 46, nr. 18 2 mei 2008 Van de parochie Zat. 3 mei 19.15 u. Zon. Di. 4 mei 6 mei Misdienaars: Zat. Di. 19.00 u. 19.00 u. 19.15 u. 19.00 u. Meimaand is de Mariamaand Gegroet Maria, zwanger ben je van hoop van verlangen, vol verwachting op een goede toekomst. God is met je, gezegend ben je onder de vrouwen want gezegend zijn zij die kracht uit jou pulten. Heilige Maria, moeder van alle gelovige mensen, bidt voor ons, dat we blijven kiezen voor het goede, vooral nu, dat we de moed niet verliezen en straks, voor een leven van vrede. Amen. Misintenties van 3 mei t/m 9 mei Ouderenkooroverleden ouders van Dijck - Driessen; Overleden familie Bovée - Cuijpcrs; Wim Swinkels vanwege de trouwdag; Mathias van Asten en echtgenote Petronella Pouwels; Jac en Mien Swinkels - Jeuken en Josje; overleden ouders van Asten - Winnen; Harrie en Mia Philipsen - Nijssen vanwege hun trouwdag; Ben Linders en Nel Winnen DODENHERDENKING Wilhelmus Bollen, echtgenote en dochter Maria Janneke van Osch en Kevin van Hoof Kevin Baltissen en Marijn Claessens DODENHERDENKING. Zondag 4 mei is om 19.00u. de jaarlijkse Dodenherdenking. We staan even stil, en herdenken, de inwoners van destijds de parochie Ysselsteyn. De mensen die door oorlogsgeweld, of na de oorlog tengevolge van oorlogsmaterieel, om het leven zijn gekomen. Voor deze viering zijn speciaal nabestaanden en familieleden uitgenodigd. Na de viering in de kerk, zal er een krans gelegd worden bij het oorlogsmonument en zal de Last Post gespeeld worden. De speciale genodigden zullen elkaar hierna nog in zaal Roelanzia ontmoeten. Alle inwoners zijn voor de viering natuurlijk van harte welkom. We herdenken, gedenken om niet te vergeten. Het comité: Wim Claessens, Harrie Fleurkens, Jo Seuren - Bos, Jo Koonings - Litjens, Sieb Nijssen en Mia Michels - Huys, hoopt, dat veel inwoners aanwezig zullen zijn. Voor de viering zal ook de klok geluid worden. De Fietsbedevaart naar Kevelaar is dinsdag 6 mei, waar om 11.30 uur een H. Mis wordt opgedragen door Kapelaan Crasborn. Hebt u hiervoor een misintentie laat het me even weten 9 542208 1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1