Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg46, nr. 17 25 april 2008 Van de parochie Zat. 26 apr. 19.15 u. Di. Woe. 29 apr. 30 apr. 19.00 u. 11.00 u. 19.15 u. Misdienaars: Zat. 19.15 u. Di. 19.00 u. Woe. 11.00 u. 19.15 u. Johannes 14,15-21 Als jullie Mij liefhebben, zul je ter harte nemen wat Ik jullie opdraag. En Ik zal de Vader vragen jullie een andere Helper te geven, die voor altijd met jullie zal zijn, de Geest van de waarheid. De wereld kan Hem niet ontvangen, omdat ze Hem niet ziet en ook niet kent; jullie kennen Hem wel, want Hij blijft bij jullie en zal in jullie zijn. Ik laat jullie dus niet verweesd achter: Ik kom bij jullie terug. Want nog maar een korte tijd en de wereld ziet Mij niet meer, terwijl jullie Mij wel zullen zien, want evenals Ikzelf zullen ook jullie leven. Op die dag zul je inzien dat Ik in mijn Vader ben, en dat jullie in Mij zijn zoals Ik in jullie ben. Wie zich aan mijn opdracht gebonden weet en haar ter harte neemt, die is het die Mij liefheeft, en wie Mij liefheeft zal ondervinden hoe de Vader hém liefheeft, en ook Ik zal hem liefhebben en Mij aan hem openbaren.' Misintcnties van 26 april t/m 2 mei Eige Wijsjes Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 4 t/m 8 overleden ouders Thei Janssen en To Janssen - Spreeuwenberg; Jan Hendrix en overleden familie: Mia Lemmens - Verstegen; Piet Swinkels en kleinkind Mara; uit dankbaarheid: Albert Smits; ouders Geurts - Peeters (Pater Tulpstr.), Annemie Geurts - Bakker en Riek Geurts - van Tiel; jaardienst Frans Swinkels; Melanie Vriens die 10 jaar geleden overleed en voor haar broertje Fransje: Piet Arts (Vijverhof) vanwege zijn verjaardag jaardienst Antoon van Empel 50 jarig huwelijkmis van Rien en Mien de Laat Vivace )II. Mis vanwege het hoogfeest van HEMELVAART voor het welzijn van onze parochie Niels Claessens en Marijn Claesseris Kevin van I loof en Kevin Baltissen Janneke van Osch en Luc Peters Kevin Baltissen en Ron Peters Op zondag 4 mei zal er om 19.00 uur in onze kerk de Dodenherdenking worden gehouden. De Fietsbedevaart naar Kevelaar is dinsdag 6 mei, waar om 11.30 uur een H. Mis wordt opgedragen door Kapelaan Crasborn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1