Zondag 20 april organiseert gemengd koor 'Vivace' een grandioze Snuffelmarkt in de 'Smelehof Aanvang markt I0.30u 14.00u Aanvang veiling 11.30u Natuurlijk bezoekt u de 'Snuffelmarkt' want anders ziet u niet, dat de 'Snuffelmarkt' van 'Vivace" voor 'elk wat wils' biedt. Van alles kunt u er voor een 'prikje, kopen, u moet beslist eens binnen lopen. Door wat te kopen steunt u het gemengde koor, zij zijn u er erg dankbaar voor. Zaterdag 19 april kunt u nog spullen brengen bij de 'Smelehof, van lO.OOu. tot 12.00u. ingang op de Vijverhof Tot ziens op zondag 20 april Fietsbedevaart naar Kcvelaer. De bedevaart naar Kcvelaer van het cluster Merselo. Vredcpeel cn Ysselsteyn vindt plaats op dinsdag 6 mei. Men kan zich hiervoor opgeven door onderstaand strookje met het verschuldigde bedrag in een envelop, graag vóór zondag 27 april, in de brievenbus (bij de voordeur te doen bij P. Arts, Litsenbergweg 28. Dc kosten zijn: voorde fietsers F 16,00 (veerpont, koffie en middageten om 13.00 uur) en voor mensen, die met de auto gaan. 12,50 (voor het middageten in Kcvelaer). Opgavestrookje Naam Adres Tel. gaal (gaan) mee naar Kevelaer op dinsdag 6 mei. 0 per fiets 0 per auto, rijdt zelf en neemtmee 0 per auto en gaat metmee. "April doet wat ie wil". En dit jaar maakt de maand er echt een potje van. I LJ U l\ C L U We hebben de goesting om eindelijk eens zonder been- en armstukken te CjiZM fietsen, maar hiervoor is wellicht een reis naar Zuid Europa nodig. Ook vandaag geeft de buienradar het vertrouwen dat het weinig zal regenen en hier zijn ook ruim 20 clubleden en 1 gastrijder vast van overtuigd. De A-groep gaat met 13 fietsers van start en de overigen rijden met de B- groep. De A-groep heeft een route richting Son op de GPS en alleen tussen Walsberg en het Mathijseind onder Bakel is vooral het wegdek nog nat. Er wordt koers gezet naar Beek en Donk en via het MOB in een uithoek van Lieshout geraken we op Rooijs grondgebied. Om een beetje sfeer te snuiven, wat onze prolbroeders vandaag onder de wielen krijgen in de Hel van het Noorden, dokkeren wij over een 3km lange kasseistrook van Nederwelten naar Eckartdal bij Eindhoven. Dan wordt weer een lus terug naar Nuenen genomen om later via dc grote vuilnisstort in Mierlo te belanden. De rit gaat verder langs de A67 naar Lierop, Vlierden en Liessel. waar nog een tussenstop wordt gemaakt wegens een lekke band. Als we na 98km net na twaalven weer terug bij de 1 lerberg zijn. kunnen we samen afsluiten met de B-groep die net iets eerder is gearriveerd. Hopelijk kan er volgende week wat gedaan worden aan het bruinen van de kuiten; Is het niet hier dan misschien in warmer oorden. VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Uitslag Zo 13-04-2008 Heren - RooyseVK2 2-3

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7