AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel Kbo KIENEN. Woensdag 23 april is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. THEMAMIDDAG. Maandag 21 april organiseert de Commissie Ouderen Huisvesting Venray een themamiddag over Wonen en Zorg in de "'De Kemphaan" te Venray. Aanvang: 13.30 uur. Sluiting: 16.00 uur. BILJARTEN FEDERATIE-competititic. Woensdag 28 mei is in de Smelehof de feestvergadering en prijsuitreiking van de competitie van het seizoen 2007-2008. Aanvang: 14.00 uur. Nadere mededelingen en de mogelijkheid tot opgave volgen te zijner tijd. KBO-ouderenadviseur: Samen Zorgwerk, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "Otuler de tropenzon staan miljoenen in de kou Start Eet en Inlooppunt voor ouderen Ysselsteyn/Vredepeel Door een goede samenwerking met diverse vertegenwoordigers van de Dorpsraad, Samen Doen-dag, de KBO- Ysselsteyn en het gemeenschapshuis zal Synthese op vrijdag 16 mei 2008 van start gaan met een Eet- en inlooppunt voor ouderen. I let eet- en open inlooppunt is een welzijnactiviteit en bedoeld voor 65-plussers die in Ysselsteyn/ Vredenpeel wonen. Eetpunt: \ls het niet meer lukt om zelf een warme maaltijd te bereiden of u eet altijd alleen, dan is het best prettig als u gedurende 1 dag per week een gezamenlijke maaltijd kunt gebruiken in het gemeenschapshuis. De warme maaltijd wordt door vrijwilligers gekookt. Om te kunnen deelnemen aan het eetpunt dient u te voldoen aan een aantal criteria: ■S Leeftijd: hoofdzakelijk 65-plus V Sociale omstandigheden: behoefte aan sociale contacten/ of alleenstaande. V Lichamelijke omstandigheden: (beperkte) uitval van functies, waardoor men onvoldoende in staat is deel te nemen aan het reguliere activiteiten aanbod. Z Geestelijke omstandigheden: beginnende vergeetachtigheid. V Consumptiegebruik is voor eigen rekening. V De kosten van een warme maaltijd is 6.50 per persoon. Open inloop: De open- inloop kent geen aanmeldingsprocedure, u kunt iedere vrijdagochtend gewoon binnenlopen, om een praatje te maken/ kop koffie/thee te drinken of en spel te doen. Er zijn vrijwilligers aanwezig die u zullen ontvangen. Kortom gewoon even lekker onder de mensen zijn. 'ndien wenselijk kan men aansluitend gebruik maken van de warme maaltijdvoorziening. (herige: v De openinloop is vrij toegankelijk voor 65-plussers en is van 10.00-12.00 uur geopend. V Consumptiegebruik is voor eigen rekening. V Er zijn geen kosten aan deelname verbonden. Aanmelden U kunt zich aanmelden voor het eetpunt door de antwoordstrook in te vullen en in de brievenbus te doen bij Mevr. Corrie Couwenberg, Dopheide 3, Ysselsteyn. Tel.: 0478-541320 (wegens verhuizing enkele dagen telefonisch niet bereikbaar). Mevr. Nellie Marcellis, Van Montfortstraat 12. Ysselsteyn. Tel.: 0478-541604. Na aanmelding volgt er altijd een huisbezoek waarin door een medewerker van Sy nthese bekeken wordt of u kunt deelnemen aan de warme maaltijd. De open- inloop is vrij toegankelijk! Antwoordstrook eetpunt Ysselsteyn Aanmelding voor deelname aan het eetpunt Naam:Adres:postcode: Woonplaats:Geboorte datum Dhr: Geboorte datum Mevr.:Bijzonderheden

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5