Programma van 17 apr. t/m 26 apr. Donderdag 17-apr Donderdagavondgroep Zwemmen Groep 5/6 Vrijdag 18-apr Vrijdagavondgroep Zaterdag 19-apr Irish Folk Night Medewerkersgroep 1 Donderdag 24-apr Donderdagavondgroep Speurtocht Groep 7/8 Vrijdag 25-apr Vrijdagavondgroep Zaterdag 26-apr Zaterdagavondgroep 18:30 20:30 20:00 18:30 20:30 20:00 Donderdagavondgroep: Donderdag 17 April zullen we gaan zwemmen met groep 5 en 6. We gaan dit jaar zwemmen in het zwembad de Berkel in Horst. Om 18:00 uur wordt iedereen bij de Jera venvacht zodat we om 18:15 uur naar het zwembad kunnen vertrekken. Rond 20:30 uur zijn we weer terug bij de Jera. Alleen als je je op hebt gegeven kun je mee gaan zwemmen. Met de ouders die moeten rijden zal telefonisch contact worden opgenomen. Irish Folk Night 17 maart is weer achter de rug. Nou en? Zullen de meeste denken. De 17C van maart is een datum die niet weg te denken is uit het leven van een echte Ier. Op deze bewuste dag wordt namelijk het jaarlijkse volksfeest St. Patricks Day gevierd door Ieren over de hele wereld. Van Boston tot Dublin stromen de straten vol met feestende groen/witten. Zaterdag 20 april. Een ruime maand na de laatste viering van St. Patricks Day. wordt dit feestje nog eens dunnetjes over gedaan in OJC Jera'70. Murphy's, het bier waar Ierland bekend om staat, zal deze avond rijkelijk vloeien, en een optreden van The Boys from the county Hell staat garant voor een prachtig feestje in Ierse stijl. Op 17 maart 2004 (waar kennen we die datum toch van?) gaven The Boys hun eerste optreden weg in Café Steppin "in. Na dit, als grap begonnen, optreden besloot men om serieus werk te maken van hun nieuwe band. Dit resulteerde al snel in veel optredens en nog veel meer feest. De band had de eer om respectabele festivals als Prilpop en Weistock af te sluiten en zelfs op te treden met Jamie Clark, de living legend van The Pogues. Het was deze legendarische band waaraan De Horsterse/Eindhovense formatie hun naam ontlenen. 'Boys from the county Hell' is namelijk een vast nummer in het repertoire van The Pogues. Met folk gebaseerd op de muziek van Dropkick Murphys, Flogging Molly. The Dubliners, The Levellers en uiteraard The Pogues, staat vooraf al vast dat dit wederom een avond wordt die je absoluut niet mag missen. Vanaf 20.00 uur staat de Bavaria en de Murphy's koud bij OJC Jera'70. De entree bedraagt ook deze avond maar €5.-. Tot Zaterdag! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Stichting Lovinckplein. - St Lovinckplein mist sinds enige tijd hel windscherm wal op het podium gebruikt wordt bij optredens en andere activiteiten .Wij zijn hierdoor ernstig gedupeerd en zouden het graag weer terug hebben. Wij denken dat iemand het gebruikt heelt maar vergeten is om het terug te brengen Laat het ons even weten. Tel John Michels 542020 SiebNijssen 541571. U**c*pUw ïHêOuyw

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2