Ysselsteyos Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl lt> Jrg46, nr. t5 18 april 2008 Van de parochie Johannes 14,1-12 Jezus zegt: 'Jullie moeten je niet zo laten verontrusten. Jullie geloven in God; geloof zo ook in Mij! In het huis van mijn Vader kunnen velen hun verblijf houden. Zou Ik anders gezegd hebben dat Ik wegga om voor jullie een plaats gereed te maken? Ja, Ik moet weggaan en voor jullie een plaats gereedmaken, maar Ik kom terug, en dan neem Ik jullie bij Me op, zodat daar waar Ik ben, ook jullie zullen zijn. En waar Ik heen ga - de weg daarheen is jullie bekend.' 'Maar Heer,' zei Tomas, 'we weten niet eens waar U heen gaat; hoe zou de weg ons dan bekend kunnen zijn?' Jezus antwoordde: ik* ben de weg, en de waarheid en het leven. Alleen door Mij heeft men toegang tot de Vader. Als jullie Mij hebben leren kennen, zul je ook mijn Vader leren kennen. Sterker, nu al kennen jullie Hem en heb je Hem gezien.' Hierop zei Filippus: "Laat ons de Vader zien. Heer, dan zijn we tevreden!' En Jezus weer: 'ik ben al zo lang bij jullie, Filippus, en je hebt Me nog niet leren kennen? Wie Mij gezien heeft, heeft de Vader gezien. Hoe kun je dan nog zeggen: "Laat ons de Vader zien"? Geloof je niet dat Ik in de Vader ben en de Vader in Mij? De woorden die Ik tot jullie spreek, spreek Ik niet uit Mijzelf: het zijn daden van de Vader, die in Mij blijft. Geloof Me toch: Ik ben in de Vader en de Vader is in Mij; of geloof het anders op grond van de daden. Waarachtig, Ik verzeker jullie: wie in Mij gelooft, zal de daden die Ik verricht, ook zelf verrichten; ja nog grotere zal Hij verrichten, want zelf ga Ik naar de Vader. Misintenties van 19 april t/m 25 april Zat. I9apr. 19.15 u. Di. 22 apr. 19.00 u. Smelebrothers overleden ouders van Vegchel - Verheijen; Jaardienst Gertruda, Elisabeth en Christina Mulders; Jep en Anna Hendrix - van den Heuvel; Thei Arts en Jan van Gassel namens de Smelebrothers Martien Couwenberg vanwege zijn verjaardag en voor dc overleden familie; Jaardienst Frans Claessens Gerardus v. d. Munckhof en echtgenote Misdienaars: Zat. Kevin van Hoof en Ron Peters Di. Janneke van Osch en Kevin Baltissen Op zondag 4 mei zal er om 19.00 uur in onze kerk de Dodenherdenking worden gehouden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1