SMITS TOURCLUB i DE PEELDANCERS Uitslag Nederlandse Kampioenschappen 5 en 6 april in Velp Zaterdag 5 april minioren en junioren: to Linsey Xhofleer sportklasse junioren 460 pnt. 4C plaats Imke Versteegen, sportklasse. junioren 448 pnt. T plaats Kim Voermans sportklasse, junioren 434 pnt. l le plaats Silver Stars vrije klasse, junioren, garde 417 pnt. 2e plaats Magie Stars vrije klasse, junioren, show 403 pnt. 4C plaats Zondag 6 april jeugd en hoofdklasse Kimberley Xhofleer sportklasse, jeugd 460 pnt. 3e plaats Marleen Alders sportklasse. hoofdklasse 470 pnt. 3C plaats Ellen Zanders sportklasse. hoofdklasse 463 pnt. 4e plaats Locs Poels sportklasse, hoofdklasse 450 pnt. 5C plaats Dancing Stars sportklasse, hoofdklasse, garde 477 pnt. le plaats Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Bijzondere felicitaties voor de Dancing Stars. Zij wisten na een enorm spannende strijd de eerste plaats te behalen en werden daarmee Nederlands Kampioen. De meiden staan onder leiding van Jolanda Poels. Nancy Buise en invalster Lonneke Lemmens. Trainsters bedankt voor jullie geweldige inzet. De Dancing Stars hebben zich gekwalificeerd voor de Europese Kampioenschappen die dit jaar worden gehouden op 26 en 27 april in Son en Breugel. Sandra. Tineke, Sabina, I.ocs, Marleen, Ellen. Kimberlcy, Linda, jullie zijn toppers en wij zijn trots op jullie. Bestuur Peeldancers Koud en nat was het op het tijdstip van het vertrek van de club. Ik besloot om niet JZ. te gaan hoewel dc buienradar droog weer aangaf voor de rest van de morgen. O1© Fietsen in de groep bij nat weer betekend namelijk datje natter word van het spatwater dan van de eigenlijke regen. Dus als de regen is gestopt word je evengoed nat plus het straatvuil. Om half tien stap ik op de fiets om alleen een rondje te maken. Zeventig kilometer en een lekke band en een lekke vinger, gesneden aan het vlijmscherpe steentje in de band, later stap ik bij Herberg de peel af waar ik diverse bekende karretjes ontwaar. Acht man en een vrouw van de A-groep en 4 man van de B-groep trotseerden de elementen deze morgen. Ik voel me toch een beetje een watje. GRONDWERK - SLOOTONDERHOUD Tel. 0478 - 541 788 Uw grond te nat om te kunnen bewerken? Laat dan zo snel mogelijk uw sloten uitmaaien of uitdiepen of een nieuwe sloot graven met speciale profielbak Gezocht: voor 2 vijftig plussers een ZELFSTANDIG WERKENDE HULP bij het schoonhouden van onze woning (geen zwart werk) 4 uur per week werktijden in overleg Adres Litsenbergweg 8 Tel. 511703 PEELDANCERS rsffisrcrw YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7