3 nieuwe bands voor Jera on Air 2008 De organisatie van Jera on Air 2008 blijft strooien met indrukwekkende namen. Vandaag werden maarliefst 3 acts aan de line-up toegevoegd. Het Japanse Electric Eel Shock is de meest opvallende van de drie. maar ook Textures uit Tilburg, en Aux Raus uit Amsterdam zijn bijzondere acts. I let Japanse Electric Eel Shock is een 3-koppige. garage-rock spelende, en bijzonder energieke band. Inspiratiebronnen voor de Japanners zijn onder andere Black Sabbath en The Red Hot Chili Peppers. Ze openen elke show met Black Sabbath's iron Man", en de drummer draagt, in navolging van de Peppers, niets anders dan een sok. En deze zit niet om zijn voet, Electric Eel Shock maakt al enkele jaren furore in Nederland. Zo fungeerden ze onder andere als support act van Danko Jones. The Bloodhound Gang en Presidents of the USA. Tegenwoordig staan ze gewoon als hoofdact op menig groot podium. Dan Aux Raus. Deze vreemde eend in de bijt heeft de weg naar de top gevonden door punk te mixen met techno en gabber. Op een versleten gitaar, twee oude drummachines, en een computer welke rijp is voor de storthoop. schrijft de Amsterdamse formatie haar nummers. Aux Raus stond afgelopen weekend nog op Paaspop. waar hel een verpletterende indruk achterliet. Ook grote festivals als Noorderslag en Lowlands moesten er aan geloven. Op de website www.icraonair.iil kunt u kennis maken met de unieke sound van Aux Raus. Last but not least presenteert stg. Jera on Air de Tilburgse formatie 'Textures'. Deze metal formatie heeft inmiddels internationale faam verworven. Komende maand touren ze door Engeland, en een maand latei- zitten ze onder andere in Denemarken en Frankrijk. Textures is een 5-koppige band. welke sinds 2001 haar sporen in de muziekindustrie aan hel verdienen is. Dit resulteerde in een Essent-award in 2004 voor 'Meest belovende act'. Van alle 3 de bovenstaande bands kunt u een indruk krijgen door de website www .jeraonair.nl te bezoeken. Via deze website zijn ook kaartjes te bestellen. Deze kosten in de voorverkoop €18.-. Eerder al maakte de organisatie bekend dat Madball. Agnostic Front. Strike Anywhere, en vele andere het festival op 1 mei aan zullen doen. Kaartjes zijn sinds maandag ook verkrijgbaar bij de gewone lickctpunten. Ook deze zijn te vinden op de website. HBSvOns Genoegen" Beide titels in de hoogste klasse voor Vsselstevn. Zowel het recurveteam als het compoundteam werden zondag Ned. Kampioen. Voor het compoundteam was dit het derde kampioenschap op rij hetgeen nog maar 1 keer eerder voorkwam in de Ned. handbooggeschiedenis. In Schijndel won het team met vader en zoon Harrie en Mark Poels, Johan van Dongen en de jarige Bas Tonnaer in de finale van het team van HBS Emmeloord met 256 tegen 255 p. In de halve finale waren zij al te sterk voor het team uit Delft.(261-255) Het 2L' team werd in deze hoogste klasse 12C. In Middelbeers maakten de recurveschutters Carrie Wegh. Gerard Koonings. Jos Hellegers en Ron van de 1 lotT het Ysselsteynse feest compleet door daar in de finale tegen Rozenjachl Baarschol eveneens de titel naar zich toe te halen De eindscore was daar 254 tegen 243p. Grensjagers Reuveruiteindelijk 3\ werd in dc halve finale verslagen met 253 tegen 25lp. Intern, veldwedstrijd. Woensdagavond beginnen we met het opbouwen van het dubbele parcours voor onze veldwedstrijd. Vrijdag wordt het parcours gekeurd door de NI IB en zaterdagmorgen om 10.00 uur start de wedstrijd. Iedereen op tijd aanwezig s.v.p. met de diverse werkzaamheden. De toegangsweg naar het parcours is aan de fimmermansweg tegenover de Fam. Bcrkers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8