IVluy.iekvcri'nigitii» de Peclklank Corvccdicnst Corveedienst voor de maand april: Desiree Jacobs. Paul Jacobs, Joan Janssen en Ger Jenniskens Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Pro«ramma 12 april Uitwisselingsconcert fanfare met harmonie Well 13 april Berste H. Communie 20 april Uitwisselingsconcert percussioncnsemble Sambeek 7 juni l'cclloernooi percussionenscmble 8 juni Afsluiting défilé wandelvierdaagse Venray (12.45 uur) 14 juni Oud ijzer actie 21 juni Feestavond 29 juni Podiumconcert Basisschool 'St.Oda1- Oudervereniging Beste ouders, opa's en oma's en andere familieleden. Zoals u wellicht weet. vinden op 25 april a.s. wederom de Koninginnespelen plaats op het sportpark van SV Yssclsteyn. Ook dit jaar zullen de kinderen van de basisschool een spellen- concours afleggen, en ook middels het sponsorspel geld proberen in te zamelen voor een goed doel. Al enkele jaren ondersteunen we het project van Sabrye Tenberken en Paul Kronenberg genaamd "Braille without Borders'". Zij proberen blinde kinderen en volwassenen middels opleiding en het leren van een vak te integreren in de maatschappij. Br zijn al verschillende blinde mensen die een eigen bedrijfje zijn gestart, in plaats van weggestopt in een donker kamertje. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de site van deze organisatie, www.braillewithoutborders.org. of via de site van de school, vvvvw.odascbool.nl. De leerlingen van onze basisschool maken ook elk kwartaal per groep een werkstukje voor deze minder bedeelde kinderen. Op de site van school vindt u enkele voorbeelden. Na ontvangst krijgen ze vaak ook een reactie uit Tibet, waardoor er ook een stukje betrokkenheid van de kinderen ontstaat bij het project. Voor het sponsorspel zullen de kinderen u de komende weken weer benaderen. We willen dit jaar de sponsorbijdrage niet koppelen aan "aantallen maar vragen of u een bepaald (vast-) bedrag wilt sponsoren voor het bovengenoemde project. Ook willen wij u vragen om vooral vrijdag 25 april te komen kijken, en de kinderen te komen toejuichen. Het moet voor hen ook vooral een fijne dag worden met sport en spel. Wij hopen op uw medewerking en uw komst! Oudervereniging en team Basisschool St. Oda

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6