Donderdag 03-apr Donderdagavondgroep Programma van 03 apr. t/m 12 apr. Oud-Hollandse spellen Groep 5/6 18:30 Vrijdag 04-apr Vrijdagavondgroep Zaterdag 05-apr Tribute Night 20:30 20:00 Medewerkersgroep 2 Helpende Ouders: Hennie Beelen Gerrit Spreeuwenberg Donderdag 10-apr Donderdagavondgroep Zwemmen 18:30 Groep 7/8 Vrijdag 11 -apr Vrijdagavondgroep Zaterdag 12-apr Zaterdagavondgroep 20:30 20:00 Donderdagavondgroep: Donderdag 10 April gaan we zwemmen met groep 7 en 8 en donderdag 17 April zullen we gaan zwemmen met groep 5 en 6. We gaan dit jaar zwemmen in het zwembad de Berkel in I lorst. Om 18:00 uur wordt iedereen bij de Jera verwacht zodat we om 18:15 uur naar het zwembad kunnen vertrekken. Rond 20:30 uu zijn we weer terug bij de Jera. Alleen als je je op hebt gegeven kun je mee gaan zwemmen. Met de ouders die moeten rijden zal telefonisch contact worden opgenomen. Tribute Night Zaterdag 5 april staat OJC Jera'70 in het teken van covertjes. Deze avond zullen El Bandito en The Red Hot Chili Bastards een puike show weggeven, waarin geen enkel eigen nummer gespeeld zal worden. Het Venrayse El Bandito heeft de eer om de avond te openen. Deze talentvolle jonge band zal een gevarieerde set ten gehore brengen, waarbij mening nummer meegeschreeuwd zal kunnen worden. Hierna is het de beurt aan The Red Hot Chili Bastards. Deze peppers-neppers hebben hun sporen in het cover genre al ruimschoots weten te verdienen. Deze 4-koppige Amsterdamse talentvolle formatie, zal alle bekende meezingers van RHCP ten gehore brengen. De bastards, allen groot fan van het echte werk, besloten na de echte doorbraak van RHCP, om ccn coverband te starten. Aangezien het soort publiek elk optreden verschillend is, passen de Bastards elke keer de sellijst aan. Zo maakt de band voor een zaal 'diehard Pepper fans' een setlijst met een goed overzicht van het hele Pepper repertoire. Voor het publiek wat alleen de hits uit de top 40 kent maakt de band een setlijst met veel hits. Omdat het publiek meestal niet zo simpel verdeeld is, word vaak een setlijst met een goede balans tussen hi en onbekender werk gemaakt, zodat iedereen altijd een spetterende avond heeft. De podiumact is ook echt zoals de Peppers het zelf zouden doen, kleurig en explosief. De vele optredens hebben al bewezen voor iedereen die de Bastards gezien heeft dat ze hun mannetje staan en dat de band niet onderdoet voor de echte Peppers. De Bastards bestaat uit muzikanten die al een tijd actief zijn geweest in talloze formaties in verschillende muzikale stijlen. Nu zijn ze echter weer terug bij hun "roots', de stijl die ze het best spelen, lekkere vette funkroek. Zaterdag 5 april gaan om 20.00 uur de deuren van OJC Jera'70 open. De entree bedraagt 5,-, en het bier zal rijkelijk uit de tap stromen. Meer info op www.jera70.nl. Op zondag 20 april organiseert "Vivace" weer de jaarlijkse 'Snuffelmarkt'. Op zaterdag 5 april komen wij.vanaf lü.OOu. de bruikbare spullen ophalen. (Geen groot meubilair). Wilt al eerder uw spulletjes opruimen, dan kunt u bellen naar Mariet Marccllis tel. 541547. en zij zal een afspraak maken wanneer de spullen opgehaald worden. Nu alvast bedankt voor uw medewerking. ATTENTIE: bewoners van "I)e Smid". Indien u spullen hebt voorde "Snuffelmarkt", wilt u deze dan a.u.b. beneden, bij voorkeur aan de straatzijde, neer zetten. Hartelijk dank voor uw medewerking! SNUFFELMARKT SNUFFELMARKT SNUFFELMARKT

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2