Obligatietrekking Tijdens onze jaarvergadering op 7 maart heeft de obligatietrekking plaatsgevonden Alle obligaties met eindcijfer 9 kunnen worden ingeleverd bij Gerard Spreeuwenberg. Kerkweg 30. telefoon 542069 Piet Litjens Toernooi 2008 Op zondag 30 maart 2008 is het weer zo ver, traditiegetrouw wordt het tennisseizoen geopend met het Piet Litjens Toernooi. Het Piet Litjens toernooi is een dagtoernooi en geschikt voor alle speelsterktes (dus ook voor beginnende tennissers) waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en ter herinnering van medeoprichter een erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardig speelsterkte. Als de opgave het noodzakelijk maakt kunnen ook gemende poules ingedeeld worden De speeltijden richten zich naar het aantal spelers die zich hebben opgegeven. Er bestaat de mogelijkheid om als verhindering op te geven: Niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13.30 uur) Het inschrijfgeld bedraagt 2 - Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschrijving start op 7 maart (jaarvergadering) en sluit op 23 maart 24.00 uur. U wordt verzocht om zo veel mogelijk per e-mail in te schrijven onder: ktvoiQt@wanadoo.nl Voor de leden welke niet over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten welke u in de brievenbus in de kantine kunt inleveren Voor vragen kunt u bellen met Kalle Voigt0478-545008 TVY site op nieuwe plek De internetsite van TVY is sinds kort te vinden op www twsselsteyn.nl Kantineschema Het kantineschema voor de periode tot en met 6 juli 2008 is via de email verspreid Wintercompetitie feestavond op vrijdag 14 maart Vrijdag 14 maart wordt de wintercompetitie 2007/2008 afgesloten met een gezellige avond in de kantine Tijdens deze avond worden de eindstanden bekend gemaakt van de afgelopen competitie en de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de verschillende poules. Daarnaast worden de leden voorgesteld, die zich beschikbaar hebben gesteld om de wintercompetitie 2008/2009 op de nieuwe banen te organiseren. Het belooft een zeer gezellige avond te worden met allerlei hapjes en live-muziek van een zeer bekende band. Daarnaast hebben we nog een geweldige artiest weten vast te leggen voor deze avond. Kortom een geweldige avond, die je als lid van de tennisvereniging, met partner, vriend of vriendin niet mag missen Het maakt dus niet uit of je hebt deelgenomen aan de wintercompetitie De avond is toegankelijk voor iedereen We beginnen om ongeveer 20.30 uur Omdat in verband met de aanleg van de nieuwe banen de geplande voorjaarsbeurt niet hoeft te gebeuren, loopt de wintercompetitie nog 3 weken door. Schema's en standen kun je vinden op onze website. Let op: het adres is gewijzigd: http.//www.tvvsselsteyn.nl/ JUNIOREN Openingstoernooi op woensdag 2 april aanmelden kan tot en met zondag 23 maart Het nieuwe tennisseizoen gaat beginnen en net als elk jaar starten we met het openingstoernooi 's Middags tennissen de kinderen die op de basisschool zitten en na 17 00 uur worden de junioren van de middelbare school ingedeeld. Met de kinderen die liever nog geen wedstrijdje spelen, worden leuke spelletjes gedaan Laat dit wel even weten bij het aanmelden. Opgeven kan tot en met zondag 23 maart, door onderstaand strookje in de brievenbus te doen bij Hilda (Heidse Peelweg 39) of bij Gerda (Jan Poelsweg 2) De indeling voor dit toernooi krijgen jullie in het weekend van 30 maart via de mail toegestuurd en zal ook te lezen zijn op www.tvvsselstevn.nl XKXXX Naam doet mee aan het openingstoernooi op woensdag 2 april. O ik doe mee aan de spelletjes O ik speel wedstrijden

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 7