j^V TOURCLUB vol 1 FYRAI,Cl,UB YSSELSTEYN *033 Vriendschapsbanden Ysselstevn-Donhruek. Beste dorpsgenoten. Dit keer hebben wij een treurige mededeling. Op 60-jarige leeftijd is aan een ongeneeslijke ziekte overleden Franz Druschinschek. Franz was ruim 40 jaar betrokken bij de vriendschap tussen Ysselsteyn en Bonbruck. In Bonbruck was hij sociaal bezien een veelbewogen persoon. Hij was o.a. als voorzitter van de sportvereniging de laatste jaren ook voorzitter van het bonbruck-comité. Hij was een van de grote kartrekkers en veelvuldig te gast in Ysselsteyn. Franz wordt op vrijdag 14 maart a.s. begraven in Bonbruck. Vanuit het comité Bonbruck zal hierbij een ruime afvaardiging aanwezig zijn om hem de laatste eer te bewijzen. Voor diegenen die een kaart willen sturen, het adres is: Fam. Druschinschek, RiemhoferstraBe 11. D-84155 Bonbruck. Namens Comité Bonbruck: Sieb Nijssen, Willy Koonings. Piel Smets. Wim Janssen, Henk Deters, Eric Michels De eerste zondag van maart gaan we traditioneel van start voor hel nieuwe wegseizoen. Afgelopen week stond er geen verslag in hel YNB. Dit maken we k-z C-z goed door het verslag alsnog te plaatsen. U kunt altijd onze site, WWWtoureIubvsse 1 steynn 1 bezoeken om op de hoogte te blijven. Zondag 2 maart 2008: Weinig fietsers houden van harde wind en al helemaal niet van regen, l.aat dat nu vandaag allebei genoeg voor handen zijn. Maar dankzij buienradar.nl zijn we goed op de hoogte van de buienverwachting. En die is: vanaf 10 uur droog. Dus zijn er toch 8 echte mannen die een stormachtig begin van het wielerseizoen aandurven. We rijden over een fietspad vol plassen water richting Kempkesberg. Met een niet soepel draaiend molentje o.a. door de erg vlagerige wind. rijden we kop over kop om de harde noordwester te trotseren. We doen dit tot achter de Mortel om nog voor Gemert de wind vol in de zeilen te krijgen. Met dc snelheid van een speedboot van een patjepeeer koersen we richting Middenpeelweg. Om niet voor 12 uur terug te zijn maken we nog een lus via Bronlaak en langs Westerbeek naar Vredepeel. Dan volgt een erg onaangenaam stuk fietspad door het bos. Al jaren met een slecht w egdek maar nu ook nog eens bezaaid met veel afgewaaid hout. I Iet is opletten geblazen. Toch met een voldaan gevoel, dat de le gelegenheid om met het duppie te fietsen aangegrepen werd. wordt er bij de I lerberg afgedronken. 56km. gemiddeld 29.6km/h. windkracht: lOm/s, Zondag 9 maart: Wederom was er wind en regen voorspeld. Het begin van het seizoen is de uitgesproken tijd om de nodige "hardheid" op te doen. I liervoor geeft de wederom harde w ind ons ruimschoots de gelegenheid. Meer dan ons lief is. Breed uitwaaierend kunnen op de Timmermanswcg de meesten nog wel uit de wind blijven. Op de b-wegen die volgen is dit niet meer mogelijk. Het achterste gedeelte van het pcleton. moet links of rechts van de weg rijdend, toch de harde wind trotseren. We proberen zo goed als mogelijk door te draaien om hel werk op kop te verlichten en te delen. Dit lukt een groot gedeelte vrij goed maar soms ook helemaal niet. Achterin onstaan dan meteen problemen om bij te blijven. Gelukkig rijden gewoonlijk een rondje, dit keer 60 km. Hel tweede gedeelte hebben we dezeltde harde wind overwegend op de rug. Kortom eerst keihard werken en dan de beloning, lekker flyeren. Zo stappen we bij Herberg de Peel toch voldaan van de fiets om even lekker na te kaarten. Uitslag Ma 10-03-2008 Dames 1 Programma Zo 16-03-2008 Tupos 2 Wo 19-03-2008 VC' Meterik 4 HVCl, 3-1 Heren Vertrek 08:45u Dames 2 Vertrek 20:30u Rijden ivo 'ïÉttfi Rijden Linda en Kelly Ysselsteyn-Boribruck YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6