Donderdag 13-mrt Donderdagavondgroep Programma van 13 mrt. t/m 22 mrt. Builenactiviteit Groep 7/8 18:30 Vrijdag 14-mrt Vrijdagavondgroep Zaterdag 15-mrt MARK FOG CO S RASTERS 20:30 20:00 Helpende Ouders: lom Bouwman JanusJespers Donderdag 20-mrt Donderdagavondgroep 18:30 Bingo Groep 5/6 Vrijdag 21-mrt Vrijdagavondgroep Zaterdag 22-mrt Zalerdagavondgroep 20:30 20:00 Donderdagavondgroep: Donderdag 13 maart en donderdag 20 maart zullen de briefjes voor het zwemmen worden uitgedeeld. 15 Maart: Mark Foggo Skasters (Mede mogelijk gemaakt door SPL en NFPK) Carnaval. Het volksfeest werd ruim een maand geleden nog gevierd. 1 let voelt, helaas, echter alweer als jaren geleden. Dit is dan ook de reden dat GJC Jera'70 op zaterdag 18 maart 'SKArnaval' organiseert. Om nog een keer in het kalenderjaar 2008 de sfeer welke er hangt rondom dit volksfeest terug te laten keren, heeft de organisatie Mark Foggo en zijn Skasters gestrikt. Op deze manier zal er zeker gefeest worden tot in de kleine uurtjes. Mark Foggo is een heel dynamische en unieke performer. Zijn muziek wordt het best omschreven als moderne, bizarre, originele, up-tempo ska. Als de band begint te spelen is het alsof er 220 volts door zijn lichaam heen gaan. De snelle catchy songs en de wilde en sensationele live-performances zijn een onvergetelijke ervaring. Mark Foggo's Skasters mogen zich dan ook met trots een van de beste en meest gewilde live-bands van Europa noemen. Mark Foggo, geboren in Liverpool, begon zijn muzikale carrière op veertienjarige leeftijd. Vanaf zijn zevende levensjaar had hij op een strenge kostschool gewoond waar hij zo snel mogelijk van weg wilde, het was voor hem verboden met zijn band op te treden en daarom ontsnapte Mark 's nachts vaak met zijn gitaar uit het raam om toch te kunnen optreden. Zodra hij 16 was zei hij school voorgoed vaarwel en besloot dat het tijd was om zijn fame en fortune in Londen te gaan zoeken. Hij vond een vriend en flatgenoot. Declan Mcmannus, die later zijn naam zou veranderen in Elvis Costello. en speelde samen met hem in het Londense Pub-circuit. Toen speelde hij nog voornamelijk Punk en Rhythm and Blues muziek. Maar liet leven verloopt niet altijd zoals je het uitstippelt en het kan gekke wendingen nemen, zo ook dat van Mark Foggo. Na een financieel meningsverschil met het Engelse gerechtshof en een gevangenisstraf die hem boven het hoofd hing. besloot Mark dat het tijd was verder te trekken en besloot te vluchten naar Nederland. Nadat hij zich bij enkele bands gevoegd had. vond hij het tijd om weer op eigen benen te staan, en vormde hij Mark Foggo's Skasters. Inmiddels hebben de Mark Foggo's Skasters reeds 8 CD's uitgebracht. Mark Foggo tourde de afgelopen jaren succesvol door Europa. Verleden jaar stond hi j nog met zi jn Skasters op de planken van hel Jera on Air festival. Door de jaren heen is Mark Foggo een echte "Missionary of Ska' geworden. Niet zo vreemd dus dat één van zijn albums deze naam draagt. Je voeten kunnen niet stil blijven staan bij een optreden van Mark Foggo. Dit zal aanstaande zaterdag bij OJC' Jera'70 niet anders zijn. De deuren gaan om 20.00 uur open. en de entree bedraagt slechts 5.-. SNUFFELMARKT20APRIL OPHALEN 5APRIL

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2