Ysselsteyos Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg46, nr. 11 14 maart 2008 De Goede Week Familie Wilmsen; Jaardienst ouders Jan Vergeldt en Emilia Smeets Lies Koonings - Veron vanwege haar verjaardag; tevens BOETEVIERING WITTE DONDERDAG gezamenlijke viering in de Dekenale kerk St.Petrus Banden (Grote kerk) te Venray GOEDE VRIJDAG, KRUISWEG BIDDEN Van de parochie Zat. 15mrt. 19.15 u. Ji. 18 mrt. 19.00 u. Don. 20 mrt. 19.15 u. Vrij. 21 mrt. 15.00u. 19.00 u. Filippenzen 2, 6-11 tweede lezing Palmzondag Hij die bestond in de gestalte van God heeft er zich niet aan willen vastklampen gelijk aan God te zijn. Hij heeft zichzelf ontledigd en de gestalte van een slaaf aangenomen. Hij is aan de mensen gelijk geworden. En als mens verschenen heeft Hij zich vernederd. Hij werd gehoorzaam tot de dood, de dood aan een kruis. Daarom ook heeft God Hem hoog verheven en Hem de naam verleend die boven allen namen staat, opdat in de naam van Jezus iedere knie zich zou buigen, in de hemel, op aarde en onder de aarde, en iedere tong zou belijden tot eer van God. de Vader: de Heer, dat is Jezus Christus. Misintenties van 15 maart t/m 21 maart (Vivace) (Viering van Palmzondag) Jan van Gasscl namens de kluutdragers Frank van de Pas; Jaardienst Grad Arts; overleden familie Mulders - Maessen; Jaardienst Hendricus van de Ven. echtgenote Maria Verheijen en voor Theo en Drina van de Ven; Ouders Pouwels-Voesten en overleden familie; Joscfine Sanders - van Otterdijk vanwege haar verjaardag; ouders Pouwels-Muijsers en overleden familie; ouders Petran en Fien Fleurkens - Zanders vanwege hun verjaardag gezamenlijke viering in de kerk van Onze Lieve Vrouw van Zeven Smarten (Paterskerk) te Venray Misdienaars: Zat. Niels Claessens en Marijn Claessens Di. Kevin van Hoof en Kevin Baltissen Zaterdag 22 maart is er om 17.00 uur een speciale paasviering voor de kinderen met hun ouders. Jullie komen toch ook. B1JBELGROEP. a.s. woensdag 19 maart om 20.00 uur in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Was u verleden keer verhinderd, of vergeten? Geen probleem. Op iedere bijeenkomst wordt een apart onderwerp behandeld. Deze keer bespreken we het lijden van Jezus. Wat zegt het ons? Kan ik er wat mee? We hopen u te mogen verwelkomen. Wilt u meer informatie m.b.t de Bijbelgroep bel dan naar: Mia Michels, 541563 ii •muii/'i Ui

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1