ON A AIR Ysselsteyn Winnaar FFF en Madball! In het weekend van 29 februari en 1 maart heeft er weer een succesvolle editie van Jera's Fight For Fame plaatsgevonden. Op beide avonden wisten in totaal 8 bands het publiek en de vakjury te boeien met hun talent en kunnen. De 3-koppigc jury had het als vanouds erg lastig om een winnaar aan te wijzen. Na lang beraad kwam het Noord-Brabantse 'GetAway' als beste band naar voren. Dit houdt in dat de Lieropse formatie het Jera on Air festival, met onder andere Agnostic Front. Strike Anywhere en Madball. mag openen! GetAway bestaat uit 3 jonge en energieke artiesten, welke met hun gewonnen gig op Jera on Air, eindelijk aan het grote publiek hun kunsten kunnen gaan vertonen Op uuw.u» spacc.com eetawas online zijn een tweetal nummers van de band te beluisteren, zodat je alvast een indruk kunt krijgen van wat je te wachten staat op Hemelvaartsdag 1 mei. De winst van GetAway was echter niet het enige nieuws wat de organisatie van Jera on Air dit weekeinde bekend maakte. Het heeft namelijk wederom een grote Amerikaanse act aan haar programma toegevoegd. 1 let gaat om de razend populaire hardcore-formatie Madball. Madball is in 1988 begonnen als een zijproject van de band Agnostic Front. De groep stond al snel bekend als een van de meest hard werkende en diepgewortelde bands uit de hardcore scene, een reputatie die ze vandaag de dag nog steeds behouden. De groep heeft hel podium al gedeeld met zo goed als elke noemenswaardige hardcore en metalband van het laatste decennium. Ook grote namen uit de moderne hardcore wereld als Hatebrced en Terror, om er maar een paar te noemen, zijn sterk beinvloed door Madball. Een van de redenen waarom Madball zo populair is, is hun geweldige mentaliteit aangaande live optredens. Knallende live-shows hebben fans en muzikanten al jarenlang hun mond doen open vallen. Daarnaast schroomt de band niet om altijd en overal te spelen. Zo hebben ze al de hele aardbol afgereisd met tours in Noord- en Zuid-Amerika, Europa, Japan en Australië, en het podium gedeeld met bands als Sepultura, Slaver. Black Sabbath, Sick of it All en Hatebreed. Op 1 mei aanstaande, is het de beurt aan Jera on Air! De online kaartverkoop is woensdag 5 maart van start gegaan. U kunt uw kaarten makkelijk en snel kopen via onze website w w w.jcraonair.nl. Op deze website vindt u ook enkele nummers van alle vastgelegde bands, zodat u alvast in de stemming kunt komen! Tennislessen bij TVY door nieuwe trainer Thomas Jakobs! TVY is blij een nieuwe trainer te kunnen presenteren voor de tennislessen. Met Thomas Jakobs is een ambitieuze trainer aangetrokken met de trainerskwaliteiten, waarnaar TVY de laatste jaren naarstig op zoek was. Thomas maakte vrij recent nog deel uit van de Duitse Bundesligaclub Rochusclub in Dusseldorf! Hij staat garant voor dynamische trainingen van een hoog niveau. Tennisvereniging Ysselsteyn biedt naast de tennislessen een gevarieerd programma aan activiteiten: - Recreatieve dagtoernooien - Leuke weektoernooien - Jaarlijkse clubkampioenschappen met grote deelname - Een aantrekkelijke wintercompetitie - Of gewoon een partijtje tennis tussendoor als je tijd hebt Ben je nieuwsgierig geworden? Voor meer informatie over de tennislessen kun je terecht bij Kalle Voigt, tel.: 0478-545008 Wil je direct lid worden? Neem dan contact op met Gerard Spreeuwenberg, tel.: 0478 542069 of E-mail naar gerardenpetra@planet.nl (TVY-lidmaatschap is een voorwaarde voor deelname aan de tennislessen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8