Dorpsraad Ysselsteyn YSSELSTKYNS NIEUWSBLAD. Jaarbijdrage Het lukt ons ieder jaar met hulp van U allen, onze adverteerders en onze grote sponsoren, met name Boerenbond Ysselsteyn ,om de uitgave van ons wekelijks nieuwsblad, bet Y.N.B. mogelijk te maken. Het is gebruikelijk om in februari/ maart om de jaarbijdrage van de inwoners te vragen. Ook nu willen we weer om uw jaarbijdrage vragen. De jaarbijdrage is gelijk met die van vorig jaar. Daarom zien we graag als bijdrage EURO 9,00 per bezorgadres tegemoet. Deze bijdrage wordt hij degenen die daartoe een machtiuinn verstrekten in de loon van deze week van de rekeninu afgeboekt. Degenen die GEEN machting verleenden willen we vragen om deze bijdrage ad Euro 9,~ over te boeken op de bankrek.nr. 1593.90.125 bij de Rabobank t.n.v. Ysselsteyns Nieuwsblad. Nog liever zouden wij hebben dat ook zij een machtiging tot jaarlijkse afboeking geven. Machtigingsformulieren kunt U hiervoor bij uw bank verkrijgen maar om het IJ gemakkelijk te maken, zullen we degenen die nog geen machtiging tot jaarlijkse afboeking hebben gegeven een dezer dagen een brief toezenden. Daarin zal alles nog even worden verduidelijkt. Allen bij voorbaat dank voor de bijdrage. Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 10mrt'08 om 20.00 uur bij "Roelanzia". Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Informatie door Gem Venray over inrichting wegen in het buitengebied tot 60-km zone. 4. Verslag vergadering van 18 febr. '08. 5. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 6. Mededelingen vanuit de commissies. 7. Huisvesting buitenlandse werknemers op MOB-complex: Uit de enorme belangstelling op de informatieavond over de grootschalige huisvesting van 500 Polen op het MOB-complex, blijkt dat dit de inwoners van Ysselsteyn niet onberoerd laat. Gelukkig heeft de Gemeente op aandrang van diverse sprekers de besluitvorming hierover uitgesteld. Dit geeft ons de tijd om alles nog eens op een rijtje te zetten, waarna we de Gemeente schriftelijk op de hoogte stellen van de uitkomst van deze evaluatie Om een goed onderbouwd beeld te krijgen van alle inwoners van Ysselsteyn wijzen wij u op de mogelijkheden uw mening kenbaar te maken: a) gebruik maken van de handtekeningactie van de buurt Timmermannsweg. De formulieren liggen bij de volgende winkels: De Boerenbond, van Gassel en bij Coop. b) Informatie doorgeven aan de dorpsraad: bij de secr. Jan v d Pas, Litsenbergweg 13, eventueel per e-mail ivdpas@home.nl c) Uw mening te uiten op de eerstkomende dorpsraadsvergadering. Het laatste nieuws over dit onderwerp vind je op de website: www, venray nl/mob 8. Verslag dorpsradenoverleg. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Ingek uitg post febr '08 Ingek 1. St. Gemeenschapshuis: verzoek tot een financiële bijdrage uit ieefbaarheidsbudget 2. St. Historie Ysselsteyn: dankbrief over structurele financiële ondersteuning door dorpsraad. 3. Match: Matchnieuwsbrief jan-febr '08 4. Gem Venray: Voortgang woningbouw: Adviesbureau Arcadis onderzoekt mogelijkheden berekening geurcontour) woningbouw fase 2 en 3 Uiterlijk half april zullen de resultaten bekend zijn. 5. Gem Venray: inrichting buitengebied tot 60-km zone. Zie agenda 3 8. Prov. Limburg: Wekelijkse nieuwsbrief

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 3