Vrijdag Zaterdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Programma van 06 mrt. t/m 15 mrt. Donderdag 06-mrt 07-mrt 08-mrt 13-mrt 14-mrt 15-mrt Donderdagavondgroep Bosspel Cïrocp 5/6 Vrijdagavondgroep Zaterdagavondgroep Donderdagavondgroep Buitenactiviteit Groep 7/8 V ri jdagavondgroep MARK FOGGO SKASTERS Helpende Ouders: Toni Bouwman Janus Jespers 18:30 20:30 20:00 18:30 20:30 20:00 Donderdagavondgroep: Donderdag 6 Maart hebben we een bosspel voor groep 5 en 6. neem op deze avond dus allemaal je hets mee. 15 Maart: Mark Foggo Skasters M ark Foggo is een bijzondere entertainer. Ook wel omschreven als een kruising tussen Mr. Bean en Iggv Pop. staat Foggo met zijn Skasters al jaren aan de top van de Europese ska-scene. Met al meer dan 1000 concerten op zijn naam zijn er nog maar weinig mensen die niet eens hebben kunnen genieten van de wilde performance en de originele up-tempo ska van deze Engels-Nederlandse band. Mark Foggo zelf komt van origine uit Liverpool en leefde jarenlang als muzikant in Londen waar hij voornamelijk in rhythm «feblues en punkbands speelde. Door een aanvaring mei Engelse wet komt Foggo in Nederland terecht en daar begint zijn carrière als ska-muzikant pas echt. Na een Nederlandse hit met New Shoes krijgt Mark Foggo's Skasters pas echt vorm dankzij Mark Brennan van Link Music, een Engels label dat het ondertussen klassieke album 'Ska Pig' uitbrengt. Sindsdien zijn er nog zo'n 8 albums verschenen, waarvan de laatste. 'You shot me', nu volop in promotie is. De deuren gaan om 20.00 open, en de entree bedraagt £5,-. Mark Foggo stond verleden jaar nog op het podium van Jera on Air! Brief Hoi Jongens en Meisjes leeftijd groep 12 tot 15 jaar. Wij willen jullie bedanken voor het inleveren van de brieven. We hebben maar liefs 75 van de brieven retour gekregen, dit is hartstikke fijn. Maar. om natuurlijk riog meer brieven retour te krijgen w illen wij voor diegene die de brief nog niet hebben ingeleverd vragen om een e- mail tc sturen naar richardvandijck@hetnet.nl of de brief te faxen naar tel. 541424 ol natuurlijk in de bus doen bij Lonneke Hendriks op Timmermannswcg 27 Wij willen ook graag weten als je niet wilt komen en waarom niet. dan kunnen wij hier iets meedoen. Dus jongens en meisjes wij vinden het heel fijn om iets van jullie te horen, want dan kunnen we er samen een mooi programma van maken. Groetjes Lonneke, Jet en Petra WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. SNUFFELMARKT 20 APRIL OPHALEN 5 APRIL t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2