AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel WANDELEN. Vrijdag 29 februari gaan wc onder leiding van Jan Michels een wandeling houden. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. MAALTIJDSERVICE. Woensdag 19 maart verzorgt Maaltijdservice Noord-Limburg in de Smelehof voorlichting over maaltijdvoorziening. Tijdens deze middag wordt er een presentatie gegeven over Maaltijdservice Noord-Limburg. Na de presentatie kunnen de deelnemers proeven van de soepen, maaltijden en toetjes. In verband met de voorbereiding moet het aantal deelnemers aan deze middag uiteraard van te voren bekend zijn. Belangstellenden kunnen zich aanmelden middels het deponeren van onderstaand strookje in de brievenbus bij Wim Verschuuren, Lovinckplcin 4 of Cor Huijs, J.v. Wyttenhorstweg 24 vóór dinsdag 4 maart! NAAM:ADRES: geeft zich metpersoon/personen op voor de Maaltijdservice op woensdag 19 maart KBO JAARVERGADERING. Woensdag 5 maart wordt de jaarvergadering gehouden. Naast de gebruikelijke agendapunten zal dokter Keijzer een spreekbeurt houden over "Moderne Gezondheidszorg" (gezondheidszorg waarbij chronisch zieken, zoals suikerpatiënten en longpatiënten volgens een vast protocol door de huisarts worden begeleid). Alle leden krijgen daartoe een persoonlijke uitnodiging, die gevoegd zal worden bij de volgende Nestor. De bezorging vindt plaats in het weekend voor woensdag 5 maart Tijdens de jaarvergadering zal er een behoeftepeiling plaatsvinden over hel volgende: De Museum Plus Bus voor een cultureel dagje uit. Zeven grote Nederlandse musea hebben de handen ineengeslagen en richten samen de Museum Plus Bus op. Vanaf januari 2008 brengt de comfortabele Museum Plus Bus senioren naar twee musea van hun keuze. De ge zellige culturele dagtrip begint en eindigt in de eigen woonplaats. De musea hebben senioren op het oog die zelf de weg naar het museum niet zo gemakkelijk meer kunnen vinden. Dit dagarrangement wordt de deelnemers geheel kosteloos aangeboden en wordt mede mogelijk gemaakt door een financiële bijdrage van de BankGIRO Loterij. BILJARTEN Smelehof-competitie. Maandag 17 maart zullen de wedstrijden gespeeld worden tussen de groepswinnaars. Aanvang: 13.00 uur. Dinsdag 18 maart volgt dan dc finale. Aanvang: 13.30 uur. Donderdag 20 maart start het Roelanzia-toernooi. De groepsindeling en wedstrijdschema ontvangen de deel nemers binnenkort. FEDERATIE-compctitic, week 07 Ysselsteyn 1-Lottum 1 5-4 Scvenum 6-Ysselsteyn 4 6-3 Ysselsteyn 2 vrij! Ysselsteyn 5-Sevenum 8 9-0 Ysselsteyn 3-Sevenum 5 4-5 KBO-ouderenadviseur: Samen Zorgwerk, tel.: 548015. Spreuk van de Week; "7« Art verricht wonderen Basisschool 'St.Oda'- Oudervereniging Aanmelden nieuwe leerlingen Op maandag 10 maart a.s. kunt u kinderen, die geboren zijn tussen 1 juli 2004 en 30 juni 2005 aanmelden op de basisschool. U kunt hiervoor terecht in de aula van 15.45 - 16.45 uur. Op de peuterspeelzaal c.q. kinderdag-verblijf ontvangt u het inschrijfformulier, dat u ingevuld dient mee te brengen. Ouders die hun kinderen bij de inschrijving van 2007 hebben aangemeld, hoeven dit uiteraard niet nogmaals te doen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 4