KBO AFDELING Ysselsteyn/Vredcpecl Maandag 18 februari j.l. ontvingen we het droevige bericht, dat onze voorzitter Jan van Gasselplotseling was overleden. We hebben Jan ervaren als een diepgelovig, sociaalvoelend en hardwerkend persoon. Als KBO zijn we hem veel dank verschuldigd. Hieronder volgen verscheidene activiteiten en we hebben zo in de geest van Jan gehandeld door op de van hem bekende actieve weg door te gaan. We wensen Mia, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte tijdens deze droevige dagen en in de toekomst. WANDELEN. Vrijdag 29 februari gaan we onder leiding van Jan Michels een wandeling houden. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. KIENEN. Woensdag 27 februari is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Het koor luistert zaterdag 23 februari de H. Mis op met de Norbertusmis en de liederen nr. 12-57-64 en 73 MAALTIJDSERVICE. Woensdag 19 maart verzorgt Maaltijdservice Noord-Limburg in de Smelehof voorlichting over maaltijdvoorziening. Tijdens deze middag wordt er een presentatie gegeven over Maaltijdservice Noord-Limburg. Na de presentatie kunnen de deelnemers proeven van de soepen, maaltijden en toetjes. In verband met de voorbereiding moet het aantal deelnemers aan deze middag uiteraard van te voren bekend zijn. Belangstellenden kunnen zich aanmelden middels het deponeren van onderstaand strookje in de brievenbus bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 of Cor Huijs, J.v. Wyttenhorstweg 24 vóór dinsdag 4 maart! iTAAM: ADRES: geeft zich met persoon/personen op voor de Maaltijdservicc op woensdag 19 maart JAARVERGADERING. Woensdag 5 maart wordt de jaarvergadering gehouden. Alle leden krijgen daartoe een persoonlijke uitnodiging, die gevoegd zal worden bij de volgende Nestor. De bezorging vindt plaats in het weekend voor woensdag 5 maart T ijdens de jaarvergadering zal er een behoeftepeiling plaatsvinden over het volgende: De Museum Plus Bus voor een cultureel dagje uit. Zeven grote Nederlandse musea hebben de handen ineengeslagen en richten samen de Museum Plus Bus op. Vanaf januari 2008 brengt de comfortabele Museum Plus Bus senioren naar twee musea van hun keuze. De ge zellige culturele dagtrip begint en eindigt in de eigen woonplaats. De musea hebben senioren op het oog die zelf de weg naar het museum niet zo gemakkelijk meer kunnen vinden. Dit dagarrangement wordt de deelnemers geheel kosteloos aangeboden en wordt mede mogelijk gemaakt door een financiële bijdrage van de BankGIRO Loterij. BILJARTEN EEDERATIE-com petitie, weck 06 Broekhuizen 1-Ysselsteyn 1 9-0 Ysselsteyn 4-Kemphaan 6 2-7 Grubbenvorst 4-Ysselsteyn 2 7-2 Meterik 4-Ysselsteyn 5 5-4 Kemphaan 5-Ysselsteyn 3 2-7 KBO-oudcrcnadviseur: Samen Zorgwerk, tel.: 548015. Spreuk van de Week: "Geniet van gewone dingen en je bent de koning te rijk" Peuterspeelzaal "de CalimeroN" Helpende ouders groep 1 april 1-4 Loes en Pleun Wilmsen 3-4 Siem Teunissen 8-4 Bram Martens 15-4 Gijs Wilmsen 22-4 Cas Bruin 29-4 Karlijn Gevers Helpende ouders groep 2 4-4 Stan Verhoeven 11 -4 Jorg Smits 18-4 Lline Kol 25-4 Imkc Willemsc Peulerjpeeliool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5