Vsselsteyn KËUSERS*M ANDERS Thomas Jakobs nieuwe trainer bij TV Ysselsteyn Met Thomas Jakobs beschikt TV Ysselsteyn in 2008 over een kwaliteitstrainer, die onze junioren en senioren veel gaat bieden. Thomas heeft veel kwaliteit, tenniservaring, goede opleiding en een goede aanpak. Daarnaast een benadering en instelling die passen bij TVY. Thomas trainde al eerder enkele groepen bij onze vereniging en liet daar een zeer positieve indruk achter. Uit deze groepen kwam het verzoek of wij Thomas niet structureel aan onze vereniging konden binden. Met ingang van dit jaar is dit het geval. Kwaliteit en ervaring Thomas is woonachtig in Horst In 1999 was Thomas tweede bij de Nederlandse kampioenschappen tot en met 17 jaar en heeft getraind onder de oud Davis Cupcoach van Duitsland bij de Rochusclub in Düsseldorf en in Barcelona met meerdere spelers uit de ATP 200, zoais Francesco Clavet en de Spanjaard Galo Blanco. Helaas was Thomas in november 2004 door een schouderblessure genoodzaakt te stoppen met professioneel tennis. Deze blessure is geheel genezen. Aanpak De visie van de tennisschool is kwalitatief goede trainingen te verzorgen en spelplezier over te brengen voor zowel beginners als gevorderde spelers. Bij Tennisschool Thomas Jakobs wordt de trainingsinhoud en methoden op de individuele speler afgestemd. Hij houdt rekening met persoonlijke wensen en het individuele spelkarakter. Zo ontstaat er een persoonlijk afgestemd trainingsprogramma. Seizoen 2008 Thomas gaat komend seizoen bij TV Ysselsteyn de trainingen verzorgen voor de junioren en senioren. Voor de allerjongste jeugd blijft Kristel Gielen de Bal- en Slagvaardigheidslessen verzorgen. Thomas en Kristel zijn belangrijke schakels in het TVY Jeucidstimulerinasplan. waarover binnenkort meer informatie komt. Jaarvergadering TVY Op vrijdag 7 maart om 20.00 uur is de jaarvergadering in ons clubgebouw. Alle seniorleden ontvangen volgende week digitaal de uitnodiging Enkele leden die geen e-mail hebben, ontvangen de uitnodiging schriftelijk. Stel dat iemand binnen een week nog geen uitnodiging heeft ontvangen, graag even contact opnemen met Irene tel. 541244. Gevonden kleding In ons clubgebouw liggen al langere tijd diverse tennisspullen (kleding, schoenen en racket) Wil iedereen even goed nakijken of er iets gemist wordt? Anders gaan de spullen begin maart naar de kiedingcontainer. Dorpen-competitie Ook dit jaar is er weer de dorpencompetitie!! Wil je als senior graag tennissen in competitie-verband tegen tegenstanders van dorpen uit de omgeving zoals Oostrum, Merselo, Swolgen, America, LeunenA/eulen/Heide en Oirlo/Castenray schrijf je dart in voor ae Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 20.00 of 19.00 uur als op zondagmorgen in verschillende sterktes. Dit betekent, datje als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers Een team bestaat uit min 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van 2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 50,= per team (afhankelijk van het aantal wedstrijden). Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) of lwm.nijssen@home.nl als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De sluiting van inschrijving is 4 maart 2008. Installatietechniek BV cboor c 58i 3 EB 'Asölsieyn Totaalinstallateur met een prima service Zeker van uw zaak met de 24 uurs service-dienst Gevraagd: HULP in de huishouding 3 tot 6 uur per week (in overleg) F am. Stevens Puttenweg 67 Tel. 541507 mm 5 ;:U- ffcO ■m'/ü m V

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11