Ysselsteyn O ViV0e Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 18febr'08 om 20.00 uur dit jaar) bij "Roelanzia". Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek ri.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Informatie door Gem Venray over plan van aanpak Gebiedsgericht Werken. 4. Voorstel plan van aanpak voor Pioniersstraat, Peter Janssenweg en de Van Beurdenweg wat betreft beplanting en verlichting door Gem Venray Gerrit Linders). 5. Verslag vergadering van 14 jan '08. 6. Ingekomen uitgaande post en mededeiingen. 7. Mededelingen vanuit de commissies. 8. Invulling 2 vacatures dorpsraad. 9. Verslag dorpsradenoverleg. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. Foto's Carnavalsoptocht: http://members.hofrte.nl/optocht08 Tevens is een link geplaatst op de dorpensite: http://vsselstevn.dorpenveriray.nl Hier staan vele foto's van de carnavalsoptocht 2008 gemaakt door G.Kuenen Ingek uitg post jan '08 Ingek 1. Uitn receptie Prins Willy I 2. Centrale ouden/er. Venray .Beleidsplan 2008 3. VKKL Uitnodiging miniconferentie Dorpsontwikkelings Plan in uitvoering. 21 febr van 13.30-16.30 uur in Gemeenschapshuis De Zandhoek te Wanssum. 4. Omroep Venray: verzoek vergaderdata en aanvangstijd dorpsraadsvergadering door te geven. 5. KvKbijdrage 2008 6. Gem Venray. Aanvraag waarderingssubsidie. 7. Belastingdienst: verzoek inlichtingen omzetbelasting 8. Prov. Limburg: Wekelijkse nieuwsbrief. Dorpsraad Ysselsteyn 'GEMENGD KOOR VIVACE Zaterdag 16 febr. zingen we om 14.00u. de jubileummis bgv. van het 50-jarig huwelijksfeest van A. Leeycn. Hierna brengen we het gouden paar in zaal Roelanzia een serenade.(uniform) 50 JAAR GEMEENSCHAPSHUIS Lezing voor 55 plussers Alhoewel het gemeenschapshuis vorig jaar reeds 50 jaar bestond wil de stichting gemeenschapshuis de Ysselsteynse 55 plussers ook iets aanbieden. Gezien hun te drukke agenda, jawel, was dit vorig jaar niet mogelijk. Het 50 jarige gemeenschapshuis heeft Theo Janssen uit Sevenum bereid gevonden over de Peel van vroeger te komen vertellen. De Peel van vroeger met zijn sagen ontwikkelingen turfafgravmgen en ontginningen en het verloop van de 2e wereldoorlog. Dhr. Janssen is schrijver van een drietai boeken over de Peel en verzamelaar van publicaties, foto's en tekeningen over alles wat op de Pee! betrekking heeft. Hij staat bekend als een boeiende verteller. Mocht U geïnteresseerd zijn dan bent U op woensdag 20 februari van harte welkom. Aanvang 14 00 u en de entree is gratis. f"s se!s^eN'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 5