Programma van 14 feb. t/m 23 feb. Donderdag 14-feb Vrijdag Zaterdag 15 feb 16-feb Donderdag 21-feb Vrijdag Zaterdag 22-feb 23-feb Donderdagavondgroep Valentijnsdisco Groep 7/8 Vrijdagavondgroep Band: Network Medewerkergroep 2 Donderdagavondgroep Speurtocht Groep 5/6 Vrijdagavondgroep Zatcrdagavondgroep 18:30 20:30 20:00 18:30 20:30 20:00 Zaterdag 16 februari: NETWORK In 1995 besluiten Ron Ron om Fer te bellen met het voorstel om voor de laatste keer een coverband op te richten.. Als drummer wordt Roy Moonen opgetrommeld. Deze 4 deden het immers al samen met zanger Lucas Vermaal in de Nederlandstalige coverband VERMAAT 2 maanden repeteren in het rommelhok van Roy, +/- 70 covers, +/- 700 koppen koffie cn een hoop telefoontjes verder speelden we op onze eigen presentatie-avond in Haps,Brabant cn kregen we een 3-jarig contract aangeboden door Blue Star Entertainment uit Hoorn.. Er volgen optredens mei (let the namedropping begin..) De Dijk, Borsato, Earning, Heze. Clouseau. Van Dik Hout, De Kast, Blof enz.(kun je nagaan hoe trots onze moeders waren!) met als gevolg een tweetal eigen Nederlandstalige singles, 'KINKY'en 'OH NEE'. Network speelt zich een slag in de rondte en verzamelt een mooi pak anekdotes (waar onze moeders niet allemaal even trots op zouden zijm.haha) In maart 2006 vindt er voor het eerst (laatst?!) een bezettingswisseling/expansie plaats: Roy ziet een mooie kans en laat zijn jongensdroom uitkomen: Hij wordt eigenaar van Discotheek De Smid in Reymerstok! De overgebleven 3 besluiten door te gaan en vinden in Robin Zalm (Volumia/The Crox/Henk Westbroek) een nieuwe drummer. Aangezien Roy veel backing-vocals voor zijn rekening nam, en Robin een sponsordeal met Camel heeft, gingen de 3 gelijk op zoek naar een zangeres DUSÜHAangenaam kennis te maken: Mandy De Bruijn (Guess Who/Dorsvlegels/Loeder..) Na anderhalve maand repeteren (70 koffie/70 bier..) vindt er op 10 maart 2006 bij Café De Buren in Sittan het eerste optreden .van Network MK2 plaats! M.a.w.: De kruistocht is weer begonnen! Trekje oudste schoenen aan en zeg tegen je moeder datje vannacht niet thuiskomt! Zaterdag 16 februari staan de mannen en dame op de planken bij OJC Jera'70. De entree bedraagt 5,- en de zaal gaat om 20.00 uur open. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. sdtoJjj£v" Zanggroep Schone Schijn Dinsdag 19 februari gaan we optreden in zaal "het Trefpunt" in Sevenum voor de Zonnebloem. Vertrek om 13.20 uur vanaf de parkeerplaats voor de kerk. Woensdag 20 februari is er géén repetitie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2