Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 46, nr. 7 15 februari 2008 vervolg vastenactie 2008. Van de parochie Misintenties van 16 februari t/m 22 februari Zat. 16 feb. 14.00 u. H.Mis b.g.v. het Gouden huwelijk van Adriaan en Dina Leeijen - Verhallen 19.15 u. (Eige Wijsjes) Gezinsviering waarin de communicantjes zich zullen voorstellen; overleden familie Mulders - Maessen; overleden ouders Grad en Nel Spreeuwenberg - de Bruyni en hun overleden kinderen Leo, Wim en Truus Di. 19 feb. 19.00 u. Gerard Fleurkens en overleden familie Fleurkens - van Slaveren; Jan Bos en Jacqueline Bos - Janssen vanwege haar verjaardag en voor de overleden familie Wouters; overleden ouders Verheijen - Litjens; overleden ouders Wismans - van Vegchel en overleden familie Jaardienst Piet Stiphout Misdienaars: Zaterdag, 14.00 u. Stef Lemmens en Luc Peters 19.15 u. Kevin van Hoof en Ron Peters Dinsdag, Janneke van Osch en Marijn Clacssens Individueel succes verhaal... Om de privacy te beschermen is de naam fictief. Manu, een mooi meisje met een stem als een nachtegaal is gehandicapt. Haar benen zijn verlamd, dus ze herplaatst haar zelf met krukken of een rolstoel. Na behandeling en rehabilitatie in het Green Pasture ziekenhuis in Pokhara had ze de hoop voor het opbouwen van een zelfstandig, waardevol leven verloren. Het is namelijk erg moelijk in Nepal om een toekomst op te bouwen en werk te vinden als je gehandicapt bent. In 2004 is zij begonnen aan de training administratief/secretarieel medewerker in ons Jyoti Vocational Training Center. Door hard te werken met de support van haar docenten, sociaal werkers en counselors heeft ze weer volop hoop op een toekomst gekregen. Na zeer succesvolle stage in de ASHA kliniek, 1 van CWS' andere projecten, is haar een baan aangeboden. (Ze moest hiervoor door een volledige sollicitatie procedure met vele anderen) Manu doet het fantastisch in haar werk als receptionist/administratief medewerkster, is een geweldige collega en ze is erg trots en gelukkig met wat ze tot op heden heeft bereikt. BIJBELGROEP. a.s. woensdag 20 februari om 20.00 uur in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. Was u verleden keer verhinderd, of vergeten? Geen probleem. Op iedere bijeenkomst wordt een apart onderwerp behandeld. We hopen u te mogen verwelkomen. Wilt u meer informatie m.b.t. de Bijbelgroep, bel dan naar Mia Michels 541563.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1