Muziekvereniging de Peelklank Corveedicnst Corveedienst voor de maand februari: Theo Deters, Aniek van Dijck, Stan Ceilings en Josje Geurts. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Programma carnaval Morgen, zaterdag 2 februari, brengen we een serenade aan prins Willie I. Bijeenkomst in het gemeenschapshuis om 20.30 uur in eigen carnavalskleding naar keuze. Optocht Venray Op maandag 4 februari nemen we deel aan de optocht in Venray. Ons nummer in de optocht is nog niet bekend. Gelieve hiervoor Peel en Maas te raadplegen. In Peel en Maas wordt ook vermeld hoe laat en waar we ons in Venray op moeten stellen. Ileb je geen vervoer voor de optocht in Venray, neem dan even contact op met iemand van het bestuur of met één van je collegamuzikanten. Tijdens de optocht trekken we de carnavalskleding aan die op de repetitie is uitgedeeld. Als je nog geen carnavalskleding hebt en je kunt vrijdag niet naar de repetitie komen, bel dan naar Rob Janssen (tel. 541478) om af te spreken wanneer en waar je de carnavalskleding afkunt halen. Optocht Ysselsteyn Op dinsdag 5 februari nemen we deel aan de optocht in Ysselsteyn. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis o. 13.50 uur. Ook in deze optocht trekken we de kleding aan die op de repetitie is uitgedeeld. Inleveren carnavalskleding Wij vragen de leden om de carnavalskleding op de eerste repetitie weer in te leveren. Het witte T-shirt graag uitwassen. De rest van de kleding mag ongewassen worden ingeleverd (wel zorgen dat de kleding compleet en onbeschadigd is). Nederlands Kampioenschap JES 2 Op zaterdag 9 februari neemt JES 2 deel aan de Nederlandse Kampioenswedstrijd voor Podiumconeerlen. Deze wedstrijd wordt gehouden in schouwburg "De Storm" in Winterswijk. Aanvang optreden 10,45 uur. JEU-de-BOULES LINDERS-NATUURSTEEN-TOURNOOI. Onder grote belangstelling werd op woensdag 23 januari j.l. de nieuwe binnenbaan Jeu-de-boules in De HOUTWERF geopend met een groot toumooi waaraan 48 jeu-de-boulers deelnamen. De uitslagen zijn als volgt: 1c prijs en de Linders-lrolèe: Piet Geurts, Grauwveen. 2e prijsJac. Spreeuwenberg, de Smid. 3e prijsDiny Janssen, Litsenbergvveg. 4e prijsMia Vollenbcrg, v. Montfortstraat. Deze prijswinnaars en verder alle deelnemers proficiat met de prijs en de deelname. Het was een gezellig en vaak spannend tournooi. We zullen zeggen tot APRIL op het plein Paardensportvereniging Ysselsteyn Programma 18 febr. 12 april 20 april 29 juni Jaarvergadering Uitw isselingsconcert fanfare Well (let op: datum gewijzigd)! Uitwisselingsconcert percussionensemble Sambeek Podiumconcert Vrijdag 25 januari was er een dressuur wedstrijd in de Mortel. Irene potten behaalde daar mei haar paard Jupiter een mooie 4 de prijs in de klasse B Irene Proficiat I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 6