2
SI
ZVV Herberg De Peel
S.V YSSELSTEYN
Voetbal
n.r
ENIOREN
PROGRAMMA ZONDAG 10 FEBRUARI
Ysselsteyn 1
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Leunen
UITSLAG
2
3
4
7
UNIOREN
BVV'27
SV United
Leunen
Meterik
Ysselsteyn
1
2
3
3
5
aanvang 14.30 uur, P.J.L. van de Rieth
pupil van de week: Iris Scheepens
aanvang 11.30 uur. M Houben
aanvang 12.00 uur, P. Koopmans, vriendschappelijk
aanvang 10.30 uur, J. Vergeldt
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.30 uur
Y sselsteyn
A1G
- Boekei Sport A2
1 -2
NWC
E8
- Ysselsteyn
E3
9- 1
Lierop
BI
- Ysselsteyn
BI
2-2
Stiphout
E6
- Ysselsteyn
E4
2-1
Mierlo Hout
C2
- Ysselsteyn
Cl
3-5
Ysselsteyn
E5
- M VC
E3
1 -6
Ysselsteyn
C2G
- SSE
C3
1 -4
Mierlo Hout
F4
- Ysselsteyn
F1
4-0
Ysselsteyn
DIG
- NWC
D2
1 -1
Lierop
F2
- Ysselsteyn
F2
6-3
Mierio Hout
D4
- Ysselsteyn
D2G
6-3
Ysselsteyn
F3
- Someren
F7
1 -0
Ysselsteyn
El
- Mifano
El
2-2
Rood Wit'62
F12
- Ysselsteyn
F4
4-0
ZSV
E2
- Ysselsteyn
E2
2-1
Ysselsteyn
F5
- Hclmondia
F 6
0-8
TRAININGEN GYMZAAL ZATERDAG 2 FEBRUARI
09.00 uur: F3
10.00 uur: F5
11.00 uur: MF 1 -2
12.00 uur: F4
13.00 uur: F2
14.00 uur: F1
INLEVEREN RECENTE PASFOTO
De volgende spelers moeten een recente pasfoto inleveren voor het spclerspasje voor het volgende seizoen:
Stef van Osch en Jens van de Vossenberg. Inleveren bij Toon Kuunders, Veenmos 30.
|\/oor actueel nieuws: www.herbergdepeei.nl/nieuws.phf
UITSLAGEN
United 2 - De Peel 2
Venrode 4 - De Peel 3
COMPETITIE
Datum Wedstrijd
0-11
7- 1
De Peel 1 - Serum 2
Aanvang Vertrek Sporthal
6-5
Wedstr.nr. Scheidsrechter
De Peel 1 - Klusservice Ysselsteyn
Vr 8-2 Sportijn 6 - De Peel l 22.30 uur
Vr 15-2 De Peel 1 - United 2 21.00 uur
De Peel 2 - Dirk Scheepens Verreikers
Ma 11-2 De Ruif 3 - De Peel 2 21.00 uur
Vr 22-2 De Peel 2 - Leunen 3 21.00 uur
De Peel 3 - Aann.bedrijf M.T Teunisscn
Ma II -2 De Peel 3 - Serum 4 21.00 uur
Ma 18-2 Wittenhorst 2 - De Peel 3 22.00 uur
De Peel 4 - Forest
Vr 8-2 De Peel 4 - Gallus/De Tijd 4 20.00 uur
Let Op Scheids regelen
Za 16-2 Serum 3 - De Peel 4 19.00 uur
21.45 uur Wetteling, Venray
20.15 uur Kruis weide 3098
20.15 uur Meyel
20.15 uur Kruisweide
20.15 uur Kruisweide
21.15 uur De Berkel, Horst
19.15 uur Kruisweide
18.15 uur Kruisweide