Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynh@tiscali.nl Jrg46, nr. 4 25 januari 2008 Van de parochie Matteüs 4,12-23 Toen Hij hoorde dat Johannes overgeleverd was, nam Hij de wijk naar Gaiilca. Met voorbijgaan van Nazarel vestigde Hij zich in Kafamaüm bij hel meer, in het gebied van Zebulon en Naftali, opdat vervuld zou worden wat bij monde van de profeet Jesaja gezegd is: Land van Zebulon en land van Naftali, aan de weg naar zee. aan de overkant van de Jordaan, Galilea van de heidenen! Het volk dat in duisternis zit heeft een groot lieht gezien, en over hen die in hel land en in de schaduw van de dood zitten, over hen is een licht opgegaan. Vanaf toen begon Jezus te verkondigen. Hij zei: 'Bekeer u, want het koninkrijk der hemelen is ophanden Toen Hij eens langs het meer van Galilea liep, zag Hij twee broers - Simon, die Petrus genoemd wordt, en zijn broer Andreas - het net uitwerpen in het meer; want het waren vissers. Hij sprak hen aan: 'Kom achter Mij aan, en Ik zal jullie tot vissers van mensen maken.' Meteen lieten ze hun netten achter en volgden Hem. Verderop zag Ilij nog twee broers, Jakobus van Zebedeüs en zijn broei' Johannes; zc waren in de hoot met hun vader Zebedeüs hun netten aan het klaren. Hij riep hen. Meteen lieten zc dc boot en hun vader achter en volgden Hem. Hij trok rond in heel Galilea, terwij! Hij in hun synagogen onderricht gaf, de goede boodschap verkondigde van het koninkrijk, en elke ziekte en elke kwaal onder het volk genas. Misintenties 26 januari t/m februari Zat. 26 jan. 19.15 u. Di. 29 jan. 19.00 u. (Ouderenkoor) Pater Eelco Steneker en broer Joop; Wim Jcnneskcns; Overleden ouders Rongen - Verhalle en overleden familie; Overleden ouders van Vegchel - Verheijen; Rien Gommers; Zeswekendienst Sef Claessens en voor zijn vrouw Riek; Jaardienst Jan Hendrix; Leo van der Zanden, maar tevens ook uit dankbaarheid dat ze toch bijna 25 jaar getrouwd mochten zijn, voor zijn vader die ernstig ziek is en voor Marie van Neerven - de Brain voor de levenden en overleden leden van Zij Actief Misdienaars: Zat. Di. 19.15 u. Kevin van Hoof en Ron Peters 19.00 u. Niels Claessens en Kevin Baltissen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1