Ysselsteyn; Nieuws- Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg46, nr. 3 18 januari 2008 Van de parochie Zat. 19 jan. 19.15 u. Zon. 20 jan. 11.15 u. Di. 22 jan. 19.00 u. Misdienaars: Johannes 1, 29-34 Dc volgende dag zag hij Jezus, terwijl die naar hem toe kwam. 'Daar is het lam van God.' zei hij, 'degene die de zonde van de wereld wegneemt. Hij is het van wie ik zei: "Na mij komt iemand die mijn meerdere is. want vóór mij was Hij er al." Ikzelf wist niet wie het zou zijn, maar omdat Hij aan Israël moest worden geopenbaard, daarom ben ik komen dopen in water.' En Johannes getuigde: 'lk heb gezien hoe de Geest als een duil uit de hemel neerdaalde en op Hem bleef rusten. Ikzelf wist niet wie het zou zijn, maar Hij die mij gezonden had om te dopen in water, had mij gezegd: "Als je ziet dat de Geest op iemand neerdaalt en op 1 lem blijft rusten, dan weetje: 1 lij is degene die doopt in heilige Geest." Ik heb het gezien, en mijn getuigenis luidt: dit is de Zoon van God." Misintenties 19 januari t/m 25 januari (Vivace) overleden familie v.d.Pas - Custers en voor Jan Custers; Overleden ouders Arts - Giclcn en overleden tamilie; Jaardienst Wint Swinkels: Agnes Willems - Maessen en overleden familie Mulders - Maessen; Jaardienst Mathieu Arts; Zeswekendienst Theo Tilleman De kinderen van groep 8 doen in deze II. Mis het H. Vormsel. Zij ontvangen de H.Gcest, doormiddel van de handoplegging en zalving door Mgr. Dr. H.J.G.M. Schnackers voor het welzijn van onze parochie Zat. 19.15 u. Kevin van Hoof en Kevin Baltisscn Zon. 1115 u. Stef Lemmens en Marijn C'laessens Di. 19.00 ii. Janneke van Osch en l.uc Peters Vrijdag 25 januari misdienaarsbijcenkoni.st on dc pastorie: aansluitend als ie na de middag uit school komt. De vrucht van de Geest is: Liefdevreugde, vrede, geduld, vriendelijkheid, goedheid, trouw, zachtheid en ingetogenheid.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1