Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 46, nr. 2 11 januari 2008 Van de parochie Matteüs 3,13-17 Jezus kwam uit Galilea naar Johannes bij dc Jordaan om zich door hem te laten dopen. Johannes probeerde Hem tegen te houden. Hij zei: ik zou door U gedoopt moeten worden, en U komt naar mij?' Jezus gaf hem ten antwoord: 'Laat nu maar. want zo behoren wij dc gerechtigheid volledig te vervullen.' Toen liet hij Hem begaan. Toen Jezus gedoopt was, kwam Hij meteen uit het water*. En zie, daar opende zich de hemel voor Hem en Hij zag de Geest van God als een duif neerdalen en op Hem neerkomen. Er kwam een stem uit de hemel, die zei: 'Dit is mijn geliefde Zoon, in wie Ik vreugde vind.' Misintenties 12 januari t/m 18 januari Zat. 12 jan. 19.15 u. (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Tevens w orden er in deze viering de doopschildjes van 2007 uitgereikt. Voor alle dopelingen van het jaar 2007 en hun ouders; Petrus Mulders en Maria Thissen; Overleden familie Janssen - Thielen: Agnes Willems - Maessen en overleden familie Mulders - Maessen Di. 15 jan. 19.00 u. voor het welzijn van onze parochie Misdienaars: Zat. 19.15 u. Niels Claesscns en Marijn Claessens Di. 19.00 u. Stef Lemmens en Luc Peters A.s. zaterdag 12 januari worden tijdens de Eucharistieviering om 19.15 u. de doopschildjes en het doopcertificaat uitgereikt aan de ouders van de dopelingen over het jaar 2007. BIJBEL en GESPREKSGROEP. Wat houdt dit in? Samen met zoekende mensen, aan de hand van bijbel of evangelieteksten, actuele gebeurtenissen, in gesprek gaan over ons geloof. Voor wie? Voor iedereen die daar interesse in heeft. Wanneer? Elke derde woensdag, van de maand, 20.00u. in de multifunctionele ruimte. Hoe lang? Ong. VA uur. Interesse? Kom gerust vrijblijvend eens luisteren, meepraten, meedenken. Het is een verrijking voor iedereen. Beslist niet moeilijk of ingewikkeld, geënt op het dagelijkse leven. Meer weten? Informatie bij Mia Michels tel. 541563. Woensdag 16 jan. 20.00u. is de le bijeenkomst in 2008. Komt u ook?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2008 | | pagina 1