r
S.v. YSSEISTEYN
UITSLAGEN
Sirene
Oranje Wit 1
Kraanvogels 1
Be Quick
Recreanten
www.svvsselsteyn.nl
SENIOREN
De Peelkorf 1 9-12
De Peelkorf 2 4-11
Dc Peelkorf 3 9-4
De Peelkorf 4 12-2
The Blue Stars 6-10
PROGRAMMA ZONDAG 13 JANUARI
De Peelkorf 1 - Stormvogels 1
3
4
ODOS 2
Eendracht(M) 1
aanvang 14.45 uur, vertrek 13.30 uur
zaalwachttas nr. 1 en ballen meenemen
pupil van de week: Els van Soest
aanvang 16.00 uur, vertrek 14.45 uur
aanvang 17.15 uur, vertrek 15.45 uur
De Peelkorf
Dc Peelkorf
Rijden
De Peelkorf 1Tineke, Ellen naar Dc Raayhal in Overloon
De Peelkorf 3: Daisy, Kim. Maike naar De Raayhal in Overloon
De Peelkorf 4: Maartje, Lindsey, Willeke naar De Raayhal in Overloon
De Peelkorf 6: Wendy, Anja, Marjanne naar De Kruisweide
PROGRAMMA M AANDAG 14 JANUARI
Swift(V) 3 - De Peelkorf 5 aanvang 21.00 uur De Visgraaf, HESJES!!
PROGRAMMA WOENSDAG 16 JANUARI
De Peelkorf 6
ODOS
aanvang 20.30 uur, vertrek 19.45 uur
UNIOREN
UITSLAGEN
Be Quick Al - De Peelkorf Al
6-4
Be Quick BI
- De Peelkorf BI
2-3
Be Quick Cl - De Peelkorf Cl
7-2
SVOC '01 Cl
- De Peelkorf C3
9-1
SVOC '01 C2 - De Peelkorf C2
7-2
ONA Dl
- De Peelkorf Dl
4-4
SVOC '01 Dl - De Peelkorf D2
12-0
Oranje Wit El
- De Peelkorf E1
2-1
Merselo 1 - Welpen 2
0-1
SVOC '01 1
- Welpen 1
1 - 1
Welpen 2 - Welpen 1
4-2
Welpen 4
- Welpen 3
5-1
SKC '06 2 - Welpen 4
2-0
Welpen 3
- Oranje Wit 3
0-0
PROGRAMMA ZATERDAG 12 JANUARI
De Peelkorf
Al -
SVSH
Al
aanvang 16.30 uur. vertrek 15.15 uur
De Peelkorf
A2 -
DES (V)
A2
aanvang 15.15 uur, vertrek 14.15 uur. scheidsrechter:
Marianne Potten
De Peelkorf
BI -
ODIO
BI
aanvang 15.00 uur, vertrek 14.00 uur. scheidsrechter:
Mieke Rongen
De Peelkorf
C3 -
SVSH
Cl
aanvang 10.45 uur, vertrek 09.45 uur, scheidsrechter
Rian Alders
De Peelkorf
C2 -
ODOS
Cl
aanvang 09.00 uur. vertrek 08.15 uur. scheidsrechter:
Inge Claessens
De Peelkorf
Dl -
VIOS (O)
Dl
aanvang 14.10 uur, vertrek 13.15 uur, scheidsrechter:
Lindsey Koonings
De Peelkorf
D2 -
DES (V)
Dl
aanvang 13.05 uur, vertrek 12.15 uur, scheidsrechter
Willeke Koonings
De Peelkorf
El -
Oostrum
El
aanvang 09.55 uur, vertrek 09.00 uur, scheidsrechter:
Lonneke Joosten
SVOC '01
1 -
De Peelkorf
F2
aanvang 13.40 uur, vertrek 13.00 uur
Welpen
6 -
Welpen
5
aanvang 14.30 uur, vertrek 13.45 u. HESJES+BALLEN
Merselo
2 -
Welpen
6
aanvang 14.55 uur
Welpen
5 -
Oostrum
1
aanvang 15.20 uur