Donderdag 20-dec Donderdagavondgroep Programma van 22 dec. t/m 03 jan. Groep 5/6 Kerststukjes make 18:30 Vrijdag 21-dec Vrijdagavondgroep Zaterdag 22-dec Band: Plork en de Aannemers 20:30 20:00 Medewerkersgroep 2 Carla Bouwman Ine Tilleman Woensdag 26-dec X-Mas Party met DJ Maarten20:00 Medewerkersgroep i Ad Romme Donderdag 27-dec Vrijdag 28-dec Zaterdag 29-dec Dinsdag 01-jan Rianne van Osch Geen DAG ivm Kerstvakantie Vrijdagavondgroep Zaterdagavondgroep Top tOO Allertijden Medewerkersgroep 2 20:30 20:00 15:00 Donderdag 03-jan Vrijdag 04-jan Zaterdag 05-jan Geen DAG ivm Kerstvakantie V rijdagavondgroep Zaterdagavondgroep 20:30 20:00 Donderdagavondgroep Donderdag 2U december gaan wc met groep 5 en 6 kerststukjes maken. Voor de oase zal worden gezorgd. Maar neem zelf wel een potje, takjes en wat spulletjes mee om een leuk kerststukje te kunnen maken. Zaterdag 22 december 20.00 uur: Plork en de Aannemers In den beginne was er niets, toen een hele tijd wel weer wat en toen was er Plork. Plork. een eenzame jongeman zonder vriendjes of welke vorm van liefde dan ook. Overal waar hij liep werd hij gebeten door honden, gekrabd door katten en uitgescholden door de rest van de wereld. De enige wezens die hem wel begrepen waren de eendjes in de vijver van het bejaardentehuis (hoewel dit hem wel het nodige brood heeft gekost). Na 25 jaar vol tegenslag en een compleet sociaal isolement, werd tot overmaat van ramp ook nog de vijver van het bejaaidentehuis dichtgeslort door 3 aannemers. Tijdens het storten zagen de 3 aannemers de zielige Plork zitten en besloten zich over hem te Na 2 jaar van oppcrwerkzaamheden zagen de aannemers dat dit ook niet wat was, en toen besloten ze maar een band te beginnen. Ik weel niet of u wel eens een aannemer met verstand van muziek heeft gezien, wij in ieder geval niet. Daarom ontbreekt het Plork en de aannemers lotaai aan muzikale richting, visie en andere dingen. Voeg daar een halfblinde en altijd stomdronken styliste aan toe en wat je overhoudt is een muzikale freakshow. Van Abba tot System of a Down en van Andre van duin tot Faith No More. voor Plork is er geen vreemde eend in de bijt en niets is te gek. Voor ieder wat wils onder het genot van een wijntje en een pils. Jok 22 december bedraagt de entree weer €5,- en gaan de deuren om 20.00 uur open. Woensdag 26 december: X-mas Party met DJ Maarten Na het verplichte familiegebeuren, dc pakjes onder de boom, en de gevulde kalkoen op F.erste Kerstdag is het 26 decembei Tweede Kerstdag) tijd om de teugels weer te laten vieren. OJC Jera'70 biedt hiertoe de perfecte mogelijkheid. De muziek zal deze avond verzorgd worden door DJ Maarten. Hier volgt een kleine introductie: Toen hij nog maar nel op deze aardbol rond liep. liep Maarten al gelijk met alles wat hij in handen kon krijgen muziek te maken. Toen zijn ouders hem op zijn 12de naar de muziekschool in Beverwijk stuurde begon het pas echt. Muziek stond van at die tijd op nr. IToen er in die zelfde muziekschool ook nog een radiostation kwam te zitten wist hij het zeker: Ik word DJ. Na ervaring op gedaan te hebben bij een aantal radiostations kwam hij er achter dat in een kroeg draaien toch echt wei het einde was. gewoon lekker gelijk een reactie van het publiek. Toen op een gegeven moment de drang kwam om zeil platen te maken moesten de meeste mensen even schrikken, maar gelukkig zijn deze mensen inmiddels bij gedraaid. Maarten is nu volop actief als apres ski DJ. Hiernaast is hij ook volop actief als feestzanger. En hij zal niet eerder rusten lot iedereen met hem mee feest!!! De jaarlijks terugkerende X'-nias Apres-ski party staat inmiddels bekend als één van de betere feestjes van het jaar in Jera '70. Iels wat je dus niet kunt missen! I Januari 2008: Jcra 70's Top 100 Allertijden! Jaarlijks vindt op nieuwjaarsdag in O.J.C. Jera '70 de Top 100 allertijden plaats. Vanaf ongeveer 15.00 uur tot rond middernacht wordt een top 100 gedraaid die door de bezoekers zeifis samengesteld. Bij activiteiten liggen stemformulicren klaar waarop je jouw favoriete top 10 allertijden kunt samenstellen. Uit alle inzendingen zal uiteindelijk de top 100 samengesteld worden. Online stemmen kan ook (zie link hieronder) Ook jij bent welkom om na oudejaarsnacht gezellig een pilsje te komen drinken onder het genot van de 100 best nummers allertijden! Stemmen kan tot en met de X-mas Apres-ski Party van 26 december! Check voor meer info www.jera70.nl ontfermen. t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 3