Zij Actief Ysselsteyn ACTIEF Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Intocht Sinterklaas Zondag 18 november a.s. zal de Sint (met zijn Pieten) zijn intocht houden in Ysselstcyn. Omdat de^ Smclchof bezet is, wordt Sint ontvangen in de loods van Jenniskens op de Ysselsteynseweg. Om 15.00 uur zal hij door de fanfare en drumband bij Zegers, kruispunt Puttenwcg/Kievitsweg, worden opge haald. De route is als volgt: Litsenbergweg (doodlopend stuk) richting Pater Tulpstraat, Litsenberg- weg verder. Van Beurdenwcg, Van Montfortstraat, Ysselsteynseweg. De poort bij de oprit blijft gesloten (alleen de Hoofdpiet heeft een sleutel). Voor de veiligheid wordt de Ysselsteynseweg afgesloten en kunnen de kinderen evt. wachten bij de parkeerplaatsen bij het sportpark. Enkele opmerkingen: - er zal om begrijpelijke redenen niet gestrooid worden op de kruispunten, - mogen we in opdracht van de Hoofdpiet aan de kinderen (cn ook hun ouders) vragen stil te zijn als de Sint aan het woord is, zodat hij voor iedereen in de loods verstaanbaar is; - mogen we iedereen vragen om niet te roken in de loods. St. Nicolaasfeest Aan het St. Nicolaasfeest (de intocht en het bezoek aan de basisschool en de peuterspeelzaal) en de jaarlijkse organisatie van Koninginnedag zijn nogal wat kosten verbonden. Daarom zullen de leerlingen van groep 8 binnenkort bij u aanbellen voor een financiële bijdrage aangaande beide feesten. Wij danken u bij voorbaat voor uw steun. Jubileumboek 75-iarie bestaan basisschool Er wordt regelmatig gevraagd of het jubileumboek van het 75-jarig bestaan van de basisschool nog te koop is. Er zijn op school een aantal exemplaren van dit boek a 5,00 per stuk voorradig, als u belangstelling hebt, misschien met het oog op 5 december, kunt u contact opnemen met 1 ruus Philipsen (tel. basisschool: 0478-545000). Infonnatie-uur verbouwing St. Oda Dinsdag 20 november wordt van 19.00 tot 20.00 uur in de aula informatie gegeven over de verbouwing. We nodigen hierbij alle belangstellenden van harte uit. Lir.-huig y Feestavond 20 november - Op dinsdag 20 november is onze jaarlijkse feestavond. We beginnen om 19.00 uur met een H.Mis in de parochiekerk. Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis waar we de avond vervolgen met koffie en vlaai. Dan wordt de avond voortgezet met een optreden van Super Stien en Turbo Toos Een komisch duo, die zorgt voor hilarische, dolkomische momenten door middel van sketches en zang. Zij zullen onze lachspieren flink laten werken. Volgens andere afdelingen een echte aanrader. In de pauze wordt het kerststuk getoond en hebt u de mogelijkheid om u hiervoor op te geven. Dit wordt gemaakt onder leiding van Wilma Hendrix op maandagmiddag 10 december. Tot 20 november voor een gezellige en ontspannende avond! GEMENGD KOOR VIVACE' Zondag 18 november levert ons koor een bijdrage aan Volkstrauertag. De koorleden worden in uniform verwacht bij de kerk; de bus vertrekt daar om 13.00 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5