AFDELING Ysselstcyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 21 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. PASTORAAL. De derde woensdag van de maand (21 november) is er weer een "GWovfw-ATT-bijeenkomst in de multifunctionele ruimte van de kerk. Aanvang: 20.00 uur. Het thema is "Moeder Teresa". Hierbij is iedereen van harte welkom. BILJARTEN FEDERATIE-competitie, week 46 Ysselsteyn I -Kemphaan 2 5-4 America 5-Ysselsteyn 4 0-9 Griendtsveen 2-Ysselstcyn 2 7-2 Ysselsteyn 5-U.V.B. 4 9-0 Ysselsteyn 3-Leunen 4 9-0 Opmerking. Wim Camps wist tijdens de wedstrijd Ysselsteyn 1-Kemphaan 2 een record-gemiddelde te behalen. Hij scoorde een gemiddelde van 9,5 en de hoogste serie was 48 Proficiat, Wim, met deze prestatie! Gezien de uitslagen (zie boven) verkeert het merendeel van onze biljarters overigens momenteel in bloedvorm KBO-oudcrenadviseurs: Samen Zorgwerk, tel.: 542039 of 548015. Spreuk van de Week: "Mensen die zelf niet kunnen weven, plegen dikwijls uit te rafelen tot op de draad WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Muziekvereniging de Peelklank Serenade Vandaag, vrijdag 16 november, brengen we (aansluitend aan de repetitie van de fanfare) een serenade aan de carnavalsvereniging i.v.m. 5x11-jarig jubileum. Bijeenkomst voor de leden van de drumband om 20.30 uur in het gemeenschapshuis. Dc leden van de fanfare worden in uniform op de repetitie verwacht. Voor de jeugdleden die nog geen uniform hebben geldt: lange blauwe spijkerbroek, witte bloes en zwarte schoenen/laarzen. Intocht Sinterklaas A.s. zondag 18 november is de jaarlijkse intocht van Sinterklaas. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 14.45 uur. Hier geldt voor de jeugdleden die nog geen uniform hebben: lange blauwe spijkerbroek, zwarte sweater die jullie ook hebben gedragen met het podiumconcert en zwarte schoenen/laarzen. Als jullie nog geen zwarte sweater hebben, graag vrijdag even doorgeven op de repetitie. Denk aan de Sinterklaasmuziek: Met Sinterklaas op mars. Sinterklaasfeest en de bundel Met Sint en Piet op weg (Kom je Sinterklaas, Dat hebben we liever niet.Wegwijspiet en Pieten in de dakgoot). Serenade Volgende week vrijdag 23 november brengen we een serenade aan fam. H. Mareellis i.v.m. 50-jarig huwelijk. Peuterspeelzaal "De Calimero's" Helpende ouders december Groep 1 4 december Sinterklaas 7 december El ine Kol 6 december Vrij i.v.m. Sinterklaas 14 december Willem Sikcs 11 december Gijs Wilmsen 21 december Siem Janssen 13 december Jens Vergeldt en Eaybien Martens 28 december Kerstvakantie 18 december Siem Teunissen 25 december Kerstvakantie \r SStvSTfr reül»rjpe«lrool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 4