Donderdag 15-nov Donderdagavondgroep Iedereen Lampionnentocht Vrijdag 16-nov Vrijdagavondgroep Programma van 15 nov. t/m 24 nov. 20:30 18:30 Zaterdag 17-nov Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdag 22-nov Donderdagavondgroep Groep 5/6 Kienen 18:30 Vrijdag 23-nov Vrijdagavondgroep. 20:30 Zaterdag 24-nov Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdagavondgroep Donderdaa 15 november hebben we de lampionnentocht. Deze activiteit is niet alleen voor de groepen 5,6, 7 en 8. maar voor iedereen uit Ysselsteyn. Dus kom donderdag 15 november samen met je papa, mama, opa. oma. broer(tje) en zus(je) enz. om 18:30 naar de Jera, om mee te lopen met de lampionnentocht. De lampionnentocht zal om 20:00 afgelopen zijn. Nee hoor, maak je geen zorgen, de "club van 70" is geen nieuwe activiteit van de JERA speciaal voor onze bejaarde inwoners en we willen ook niet gaan concurreren met de KBO. Ook zal de skatebaan niet worden omgetoverd tot jeu-de-boules baan. De "club van 70" is speciaal opgericht voor iedereen uit Ysselsteyn en omstreken, die de JERA een warm hart toe draagt en dit graag wil laten blijken door een vorm van sponsoring. De naam "club van 70" is dan ook niet geheel lukraak gekozen. Ten eerste is de 70 afgeleid uit de naam van ons Jongerencentrum JERA'70. Verder staat de 70 voor het bedrag waarmee je de JERA jaarlijks financieel kunt gaan ondersteunen. Lid worden van de "club van 70" betekend namelijk, dat je jaarlijks 70 euro doneert aan de JERA. Hierdoor wordt je lid van dit exclusieve clubje mensen. Natuurlijk krijg je hier ook wat voor terug. Zo zullen we jaarlijks voor alle leden een leuke feestavond organiseren en wordt je naam vermeld op de lijst van leden, welke in de JERA komt te hangen en op de JERA website te vinden zal zijn. Waarom deze club? Ook voor de JERA stijgen jaarlijks de lasten en onkosten om het gebouw draaiende te houden. Met onze activiteiten kunnen we meestal nog net een sluitende begroting krijgen, maar voor de aanschaf van nieuwe apparatuur of voor het noodzakelijke onderhoud aan het interieur is het vaak moeilijk een bedrag vrij te maken. Middels deze "club van 70" willen we graag een potje opbouwen van waaruit zulke dingen mogelijk zijn. Met jouw jaarlijkse bijdrage help je dus daadwerkelijk mee met het in stand houden van een uniek Jongerencentrum in Noord-Limburg. Overigens is het uiteraard ook mogelijk voor bedrijven om lid te worden van deze club. Uiteraard hopen we. dat we ook op jouw steun mogen rekenen. Heb je interesse neem dan contact met ons op via bestuur a jera70.nl Club van 70 Check voor meer info www.iera70.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2