Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg45, nr. 46 16 november 2007 Van de parochie Lucas: 21, 5-19 Het gesprek kwam op de tempel. Men zei dat die met fraaie stenen en wijgeschenken was versierd. Maar Hij zei: 'F.r zal een tijd komen dat van alles wat u daar ziet geen steen op de andere zal blijven: ze worden allemaal neergehaald.' Daarop vroegen ze Hem: 'Meester, wanneer zal dat plaatsvinden'? En wat zal het teken zijn dat dit gaat gebeuren?' 'Kijk uit', zei Hij, 'dat u niet op een dwaalspoor wordt gebracht. Want velen zullen optreden in mijn naam en zeggen: 'ik ben het", of: "De tijd is gekomen." Loop niet achter hen aan. Wanneer u hoort van oorlogen en onlusten, wees dan niet verontrust. Want dat moet eerst gebeuren, maar het is niet meteen het einde.' Toen zei Hij hun: "Het ene volk zal opstaan tegen het andere en het ene koninkrijk tegen het andere. Er zullen zware aardbevingen zijn en op verscheidene plaatsen hongersnood en pest; en er zullen zich schrikwekkende en grote tekenen voordoen aan de hemel. Maar voordat dit allemaal gebeurt zal men u oppakken en vervolgen, u uitleveren aan de synagogen en u gevangenzetten. U wordt voorgeleid aan koningen en gouverneurs omwille van mijn naam; dat geeft u de gelegenheid om te getuigen. Neem u heilig voor om u er van tevoren geen zorgen over te maken hoe u zich zult verdedigen. Want Ik zal u wijze woorden in de mond leggen, zodat geen van uw tegenstanders u zal kunnen weerstaan of tegenspreken. U zult zelfs door uw ouders, uw broers en zusters, uw familie en vrienden worden uitgeleverd en sommigen van u zal men r dood brengen; u zult door iedereen gehaat worden vanwege mijn naam. Maar geen haar van uw hoofd zal gekrenkt worden. Als u volhardt, zult u uw leven winnen. Misintenties 17 november t/m 23 november Zat. 17nov. 19.15 u. (Vivace) ouders Pouwels-Voesten en overleden familie; Jaardienst Maria Geertruida van Dijck-Wismans; Janus en Gijs Broeders; jaardienst ouders Smits-Weijs en overleden familie Di. 20 nov. 19.00 u. Wilhelmus Bollen en echtgenotes; Frans Stiphout; Piet Arts (Vijverhof); jaardienst Geertje Janssen; Voor de levenden en overleden leden van ZijActief Vrij. 23 nov. 14.00 u. (Enjoy Together)H.Mis 50 jarig Huwelijk van Harrie en Marie Marcellis Voor de overledenen van de familie Marcellis en de familie Janssen Misdienaars: Zat. Di. Vrij. 19.15 u. Stef Lemmens en Kevin van Hoof 19.00 u. Niels Claessens en Ron Peters 14.00 u. Janneke van Osch en Luc Peters

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1