JUNIOREN Junioren afsluitingstoernooi Zondag 4 november hebben we het afsluitingstoernooi gespeeld. We hadden een heerlijke herfstdag, prachtig zacht weer. Het was weer een gezellige en sportieve dag, met leuke wedstrijden en mooi tennis. De meisjes en jongens die hun eerste echte wedstrijd speelden, stonden al op de baan of ze niet anders hadden gedaan (mooi om te zien). De winnaars: Poule A Sanne Strijbos Poule D Kim Hellegers Poule B Bas Spreeuwenberg Poule E Ruben Strijbos Poule C Anke Houben Poule F Stef Peeters Proficiat allemaal. We hopen dat jullie het ook leuk hebben gevonden en dat je er volgende keer VSSfilï weer bij bent. Hou je e-mail en het Y.N.B. in de gaten, want er komt nog een heel leuk - wintertoernooi in de hal. KNLTB-competitie voorjaar 2008 voor junioren Voor junioren van de middelbare school wordt er in de periode april/mei leuke competities gespeeld. Je speelt eens tegen anderen en je spelniveau en tennisplezier komt het zeker ten goede. Zon dag Junioren Mix t/m 17 (zondagmiddag) Jongensenkel, Meisjesenkel, mixdubbel, Jongens- en meisjesdubbel Junioren jongens 4x enkel, 2x dubbel Je kan je bij voorkeur opgeven als team, omdat dat de meeste garantie biedt op het kunnen spelen van een competitie. Dus heb je zin, vraag dan je leeftijdsgenoten bij TVY. Opgeven kan je tot zondag 11 november bij Paul Litjens. Tel. 541932 of email paullitiens@home.nl SENIOREN Zin om KNLTB-competitie te spelen in het voorjaar 2008?? Het KNLTB-aanbod maakt het mogelijk om competitie te spelen voor nieuwe competitieteams. Het gaat om dagen dat er mogelijkheden zijn of mogelijk komen voor het spelen van competitie, naast de reeds bestaande teams. Heb jij zin om volgend jaar ook competitie te spelen in de voorjaarscompetitie, dan horen wij graag of je belangstelling hebt. Competitiespelen betekent 7 competitiewedstrijden in de periode april/mei in de regio. Het is uitdagend en leuk. Je geeft je bij voorkeur als team op, maar individueel kan ook. Bij een opgave als compleet team heb je de meeste kans. Een team bestaat minimaal uit: 4 vaste spelers. (6 of 7 weken beschikbaar) plus een reserve (4 weken beschikbaar). Liever nog 5 of 6 vaste spelers. Op de volgende dagen zijn er nog interessante competities mogelijk: Zaterdag Gemengd senioren (35+) GD, HD, MD, HE en DE Heren (ook als 35+) 4x HE, 2x HD Heren Dubbel 50+ 4x HD Heren 50+ 2 HE, 3xHD Dinsdag Dames Dubbel (ook als 35+) 4xDD Dames 4x DE, 2x DD Zondag Heren (ook als 35+) 4x HE, 2x HD Dames 4x DE, 2x DD I Gemengd 35+ GD, HD, MD, HE en DE De bestaande teams worden afzonderlijk via email benaderd of het team gehandhaafd blijft of wijzigingen ondergaat. Opgeven kan tot zondag 11 november via een email naar tvy@home.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8