Jubileum 5x11 Jaor De Piëlreus JeugdcarnavalWinter BBQ VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Ien Smelehof: 10 november: Fiëstelukke leejevergadering Ien Fiëstzaal Ysselsteynseweg 79: 16 november: Receptie Prinsebal mit uutkommc 55sle Prins 17 november: Vorsleraodsbal alle veriëniginge gemeante Venraoj 23 november: Jeugdaovund vur de jeugd van brugklas t/in 16 jaor 24 november: Optreeje Orkest van Koninklijke Luchtmacht 25 november: Kiendermiddag vur alle kiender t/m groep 8 Leejevergadering presentasie DVD Op zaoterdag 10 november viend de Fiëstelukke Leejevergadering plats ien de Smelehof um 20.33u Alle leeje hebben daorvur en uutnuediging ontvange. Nao de vergadering zal de DVD gepresentierd worre mit historische foto's en korte filmfragmenten van 55 jaor Vastelaovend ien Reuzesteyn. Jeugdaovund Dus geej wilt wiëte wat dur op vreejdag 23 november got gebeure. Weej laote ow zintuuge prikkele ien werrum en kalt en licht en donkerVolgende kier mier!!! Orkest van de Koninklijke Luchtmacht Op 24 november zal het orkest van de Koninklijke Luchtmacht een optreeje verzurge gehiel ien de sfeer van carnaval. Ut orkest zal same mit Henk Deters en Ria Linders ok ut speciaal gemakte 5x11 Jubileumlied ten gehuure brengen. Mier info kunde ien de regionale dag- en weekbladen viende of op de website www.luchtmachtkapel.nl. Dit optreeje wurd angebode dur de Commandant Luchtmachtbasis De Peel. De aovund wurd afgeslote dur ut DJ-duo DoubleURules. Anvang optreeje 20.00u. Zaal open um I9.00u. Kaarten a 8.- zijn verkrijgbaar bij Tankstation en de winkel van Boerenbond Ysselsteyn. Tot 23.0ÜU is ut nie toegestaon te roëke op dizze aovund. Jubileumboek Reuzekanjers Voor iederieën die nog gen Jubileumboek/Verzamelalbum het kunne kocëpe. dit boek is verkriegbaar beej de boerenbondswinkel en vanaf nou ok beej de COOP. Ok vur meense die nog en boek wille koeëpe dit is ok meugeluk beej dees winkels. Anstaonde zondag is dur op den 1 le van den 1 le ien de Jera wer de W1NTERBBQ van de jeugdcarnaval. Alle meense die zich daor vur hebbe opgegaevc. kunne dan beej betaling van €15,- an den iengang, zich le goed doen an onbeperkt aete en drinke. Ok dit jaor zien dur wer mojje pries te winne mit de tombola, Dur zien zelfs pries vur de mojst verkleejdc bezuukers van dizze alwer bijna traditionele happening. Tot ziens ien de Jera. Anvang 18.00u. Ut comité Jeugdcarnaval. Programma Zo 11-11-2007 Heren 1 - Astrix 2, Aanvang wedstrijd 10.30uur. Fluiten Marcel B., Tellen Nelly S. Ma 12-11-2007 H.V.C1 - Ysselsteyn 1 Rijden Dien en Marian Vertrek 20.30 uur Training De dames die niet kunnen komen trainen op maandagavond kunnen zich afmelden bij Marian Swinkels. Afmeldingen van heren kan bij Ton Derks 077-4642448 YSSELSTEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 7