Vrijdag 09-nov Vrijdagavondgroep Zaterdag 10-nov Pump-it-up-party Donderdag 08-nov Donderdagavondgroep Programma van 08 nov. t/m 17 nov. Groep 7/8 Lampionnen maken 20:30 20:00 18:30 Met DJ Galaga! Medewerkersgroep 1 Helpende Ouders: Frank van Meijel Twan Peeters Donderdag 15-nov Donderdagavondgroep 18:30 Iedereen Lampionnentocht Vrijdag 16-nov Vrijdagavondgroep. Zaterdag 10-nov Zaterdagavondgroep 20:30 20:00 Donderdagavondgroep Donderdag 8 november gaan we lampionen maken met groep 7 en 8 we zullen op deze avond ook briefjes trekken voor de surprise. Donderdag 15 november hebben we de lampionnentocht. Deze activiteit is niet alleen voor de groepen 5.6. 7 en 8. maar voor iedereen uit Ysselsteyn. Dus kom donderdag 15 november samen met je papa, mama, opa. oma, broer(tje) en zus(je) om 18:30 naar de Jera, om mee te lopen met de lampionnentocht. De lampionnentocht zal om 20:00 afgelopen zijn. Pump-it-up-party Zaterdag 10 november is het weer tijd voor een vette party in O.J.C. Jera '70! Op deze avond zal niemand minder dan DJ Galaga de muziek verzorgen. Voor diegene die hem nog steeds niet kennen volgt een kleine introductie... DJ Galaga is één van Neerlands bekendste DJ's die in bijna alle discotheken van Nederland en op alle grote feesten heeft gedraaid. Door zijn uitgekiende, opzwepende stijl van draaien en mixen heeft Galaga vele feesten naar een groot hoogtepunt gestuwd. Hij draaide o.a. op de Go Après Ski maar is ook in alle discotheken in binnen en buitenland wel geweest. Veel woorden zullen wij hier niet aan DJ Galaga wijden: "Goede wijn behoeft geen krans". Ook is dj Galaga buiten zijn solo optredens druk bezig met zijn Pump It Up Tour. Marco Leeuwis (Galaga's echte naam) is daarnaast als producer verantwoordelijk voor veel grote hits zoals: "What do you say to the dj", "Jump and let's party" en "The Game". Ook "Lief klein konijntje" van Henkic is een productie van DJ Galaga. Op dit moment wordt er hard gewerkt aan de nieuwe single van Galaga. Deze nummers zullen velen bekend in de oren klinken. Wij verwachten wederom een mooi feestje en hopen dat ook jij er weer bij bent. Zoals je van ons gewend bent gaan de deuren om 20.00 uur open en bedraagt de entree €5,- Graag tot dan! Check voor meer info www.jera70.nl WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2