Nieuw: Blad Redactie: Dorpsraad i ftwetrge# Jrg 45, nr. 44 26 olrtobcr 2007 Emailadres: ynb@tiscali.nl Van de parochie Lucas: 19,1-10 Hij kwam in Jericho en trok door de stad. Daar was een man die Zacheüs heette. Hij was oppertollenaar en hij was rijk. Hij wilde wel eens zien wat Jezus voor iemand was, maar het lukte hem niet vanwege de mensenmassa, want hij was klein van stuk, Daarom rende hij vooruit en klom in een moerbeivijgenboom om Hem te zien te krijgen, want Hij zou daar voorbijkomen. Toen Jezus bij die plek kwam, keek Hij omhoog en zei tegen hem: 'Zacheüs, kom vlug naar beneden; vandaag moet Ik in uw huis verblijven.' Hij kwam vlug naar beneden en ontving Hem met vreugde. Iedereen die het zag sprak er schande van. 'Hij neemt zijn intrek bij een zondaar', zeiden ze. Zacheüs richtte zich tot de Heer. 'Heer,' zei hij, 'hierbij geef ik de helft van mijn bezit aan de armen, en als ik iemand iets heb afgeperst, vergoed ik hel viervoudig.' Jezus zei tegen hem: 'Vandaag is er redding gekomen voor dit huis, want ook hij is een zoon van Abraham. De Mensenzoon is immers gekomen om te zoeken en te redden wat verloren is.' Misintenties 3 november t/m 9 november Zat. 3 nov. 19.15 u. (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Jan Janssen en overleden familie Janssen - van Compel; Overleden familie Mulders - Maessen; Jaardienst Harrie Philipsen Di. 6 nov. 19.00 u. Gerard Fleurkens en overleden familie Fleurkens - van Staveren; Een bijzondere intentie Misdienaars: Zat. 19.15 u. Janneke van Osch en Ron Peters Di. 19.00 u. Kevin van Hoof en Luc Peters Hebt u de Kerkbijdrage 2007 al gedaan? Fijn. Hartelijk dank daarvoor. Nog niet? Ook uw bijdrage is nodig voor Kerk en Parochie. Envelov kwijt: Boek dan over op bankrekeningnummer: 1593.91.784 t.n.v Parochie H.Oda Afd. Kerkbijdrage. Bijvoorbaat dank voor uw bijdrage.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1