Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand oktober: Britt Smits, Gerard-Petra en Suzan Spreeuwenberg. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Examens opleiding W. Jacobs Woensdag 10 oktober zijn 7 leerlingen van de opleiding van Will Jacobs geslaagd voor het A-diploma (praktijkgedeelte). Aniek, Robin, Jodie, Kevin, Inge, Daan en Bram van harte gefeliciteerd! Nederlands kampioenschap solisten/ensembles slagwerkers Op zaterdag 13 oktober hebben 7 jeugddrummers met veel succes deelgenomen aan het Nederlands Kampioenschap solisten/ensembles slagwerkers in Elburg. Hieronder volgen de uitslagen: Jeugddivisie Sectie Douwe Claessens multipercussion Vijfde divisie Chantal Tilleman-Guus de Mulder multipercussion Sanne Versteegen-Bart Stevens multipercussion Vierde divisie Jelle Claessens marimba Mark Swinkels drumset In iedere divisie behaalt per sectie degene met het hoogste aantal punten het kampioenschap. Wij feliciteren Douwe, Chantal, Guus, Sanne, Bart, Mark en Jelle met dit schitterende resultaat! Allerzielendienst Volgende week zondag 28 oktober wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal opgeluisterd door de fanfare. Aanwezig zijn op het kerkhof om 15.40 uur. Anjerloteri.i Op de door ons verkochte loten van de Anjerloterij zijn dit jaar helaas geen prijzen gevallen. Terugblik 60-iarig jubileum Wij kunnen terugzien op een mooie viering van ons 60-jarig jubileum. Wij willen iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen aan het welslagen van de door ons georganiseerde evenementen: de leden voor hun inzet, de sponsors/begunstigers en aanbieders van kavels voor de goederen-en dienstenveiling voor hun bijdrage, de vrijwilligers die in de voorbereiding, tijdens en na aflc~o van de evenementen hebben geholpen en zeker niet te vergeten iedereen die aanwezig is geweest bij net concert, de goederen- en dienstenveiling en/of de receptie! Punten Plaats 81 punten 2de plaats 78 punten 2de plaats 81 punten lste plaats en kampioen 85 punten 2de plaats 77 punten lsle plaats en kampioen Basisschool 'St.Oda"- Oudervereniging Recordopbrengst kledinginzamelingsactie De vorige week gehouden kledinginzamelingsactie is weer een enorm succes geworden. Lag de hoogste opbrengst rond de 4000 kg., nu werd maar liefst 6450 kg. ingeleverd, een recordopbrengst. We willen alle inwoners van Ysselsteyn hartelijk bedanken voor hun actieve deelname aan deze actie, want met de opbrengst kunnen we recreatieve en/of educatieve activiteiten voor de leerlingen bekostigen. Herfstvakantie Van 22 t/m 26 oktober zijn de leerlingen vrij. We wensen u een fijne vakantieweek toe. Na de vakantie worden de leerlingen zoals gebruikelijk gecontroleerd door de luizenbrigade. Wilt u daar s.v.p. rekening mee houden. qUHHF vssEvsievN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6